Peter Osuský – liberálny fašista?! Za názor bije občanov.

Prvé násielie pri Bonaparte – tam kde býva Fico a kde sa už istý čas organiujú každý pondelok protesty proti Robertovi Kaliňákovi a Robertovi FIcovi! Protesty sú pokojné, hraje hudba, rozdávajú sa bonapárky na Bonapárty 🙂 Prvé fyzické násilie prišlo paradoxne zo strany protesujúceho poslanca NRSR za stranu Sloboda a solidarita menom Peter Osuský v pondelok 11.7.2016. Ten fyzicky napadol občana (svojho názoroveho oponenta) keď sa ho pýtal, prečo mlčky pokrýva , resp. prehliada genecídu páchanú v súčasnosti na Slovensku. Osuský sa neovládol a aktivistovi a jendému z najväčších bojovníkov proti novodobému fašizmu na Slovensku – Rudolfovi Vaskému – vrazil silnú facku. Takýto akt si poslanec dovoliť nemôže a odsúdili ho už aj kolegovia aj väčšina politických strán. Zasahovala aj polícia. Občan Vaský úder neopätoval. Súhlas s násilným činom poslanca vyjadrila aj Lucia Nicholsovná (SaS) a ďalší poslanci SaS.
Osuský sa vyhráža, dostanú aj ďalší čo mu skúsia oponovať… toto je naozaj poslanec Národnej rady?
O incidente sme hovorili v relácii Takže tak 2.28 http://www.takzetak.sk/a/2-28
—–
Základ demokracie: slobodná kritika a verejná kontrola
Tomáš Garrigue Masaryk, český filozof, sociológ, pedagóg, politik
a novinár, prvý prezident ČSR., * 1850 – † 1937
—–
Liberálna demokracia je forma demokracie, kde ústava chráni individuálne slobody, napríklad: práva menšín, slobodu slova a slobodu združovania.
Snaha o definovanie pojmu fašizmus patrí medzi
najaktívnejšie témy historiografie 20. storočia a dodnes
neexistuje medzi historikmi všeobecná zhoda.
Fašistická Korporatokracia: erózia práv a slobôd občanov v prospech korporácií (pracovné podmienky, trh práce, zákony na objednávku)
Záujmy korporácii sú nadradené záujmom jednotlivcov.
—–
Rudolf Vaský, aktivista, freelancer, revolucionár a bojovník proti novodobému fašizmu a korporatokracii – www.rudovasky.com
—-
Poslanec Peter Osuský udrel občana len za jeho slobodný názor, že ak poslanec prehliada genocídu páchanú v súčasnosti na zbedačených ľuďoch, tak je sám fašista. A tak pre najväčších fašistov sú iní fašistami, no nikto ich za to nefacká….
——
Dejiny učia, že demokracia bez hodnôt sa rýchlo premieňa na jasnú
alebo kamuflovanú totalitu. Ján Pavol II., 264. pápež, teológ, básnik, filozof., * 1920 – † 2005
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto:
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia