Peter Weis: Podvody doby covidové

Peter Weis: Podvody doby covidové

Dnes už len na základe štatistík VAERS, vyšetrovania von der Leyenovej za nákupy vakcín, výroky na pôde európskych inštitúcií, že Pfizer netestoval na prenos (a to isté už vieme aj o Moderne), štatistiku NCZI o hospitalizácii najmä trojočkovaných “slobodných” z 18.11.2022, vieme s istotou povedať, že tzv. “dezoláti” mali pravdu.

Otázka nie je, čím su teda tí, ktorí iných nazývajú dezolátmi. Lebo je minimálne zrejmé, že boli a sú klamármi. Tento pojem však nie je presný. Neobsahuje trestnoprávnu rovinu, a teda ani nemôže byť presný. Až motivácia týchto ľudí byť klamármi, rozsah a dosah ich klamstiev určuje, za aký následok nesú zodpovednosť. Túto zodpovednosť aj ponesú. To je isté.

Zásadná zmena príde zvonka a zrejme to bude od najbližších spojencov našich luhárov. To však neznamená, že sa o zmenu zvnútra nemáme snažiť. Práve naopak, aktivita v tomto smere je vyjadrením správne nastaveného morálneho kompasu každej ľudskej bytosti. Kto aj v dnešnej dobe ostáva pasívny a pravdu vidí, mal by sa zastaviť a porozmýšľať, ako má nastavený hodnotový rebríček a aký zmysel života. Kto vie dobre po anglicky, nech si pozrie nasledujúce video. Ide o pomerne vyčerpávajúci rozhovor Dr. Fleminga. Zatiaľ bez titulkov, pracuje sa na nich.

A kto to tak cíti, môže podporiť aj nasledovnú petičnú aktivitu.

ZDE

Peter Weis

Článek Peter Weis: Podvody doby covidové se nejdříve objevil na AC24.cz.
Loading…