Po disciplinárke v utorok 18/4/17! Znova oslobodený Štefan Harabin a príbeh juristutiek

Po disciplinárke v utorok 18/4/17! Znova oslobodený Štefan Harabin a príbeh juristutiek

V utorok 18.4.2017 o 10h sa uskutočnilo disciplinárne konanie č. 3 Ds 8/2015 . Odvolací súd znova oslobodil Štefana Harabina spod ďalšej zmätočnej obžaloby. Rekordný proces trval takmer 9 hodín!
Podporte GINN v ďalších aktivitách https://www.ginn.press/podpora
Disciplinárny odvolací senát vrátil prípad, kde bol Štefan Harabin oslobodený za to, že povedal, že predsedníčka Najvyššieho súdu je chudera. Podnet na neho podala predsedníčka súdnej rady Jana Bajánková. Zo spisového materiálu vyplýva, že Harabin bude oslobodený, ale nariadili odstráenenie formálnych nedostatkov. Treba vypočuť navrhovateľku – Bajánkovu – v tom zmysle, aby vysvetlila ako vnímala výroky Harabina a tiež treba vypočuť Švecovú, ktorá sa musí vyjadriť, ako pociťovala jeho výroky ku svojej osobe. Chudera je totiž osoba, ktorú treba ľutovať a Štefan Harabin tieto výroky predniesol preto, že ľutovať treba osobu, ktorá nepočúva právo ale príkazy politikov. Odvolací senát zároveň potvrdil. že navrhovateľka (J. Bajánková) nemôže byť zastúpená advokátom a tiež konštatoval, že orgán, ktorý vytvára (kreuje) disciplinárne senáty – nemôže mať disciplinárnu právomoc, teda podávať disciplinárne návrhy! No totálny uníkáť a zrejme ďalšie fiasko. Hlavne znova D. Švecová, ktorá už nerobí nič iné, iba chodí po súdoch.
Medzitým sa odohral aj študentský protikorupčný pochod, ktorý sa začal o 17h a ktorý klasifikujem ako podvodný a organizovaný tretím sektorom.
—–
Disciplinárny súd / senát , ktorého predmetom je sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin. Predvolaná na výpoveď je Jana Bajánková.
Spisová značka: 3 Ds 7/2015
Kolégium: Disciplinárny senát
Forma pojednávania: Ústne pojednávanie
Termín: 18.04.2017 10:00
Miesto pojednávania: Námestie SNP č.28, Bratislava, miestnosť P20, 2. poschodie
Predseda senátu:
Členovia senátu:
Účastníci: JUDr. Štefan Harabin
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia