Podvodné protesty 1989/2017 a ŠTB. Sloboda musí byť osviežená krvou! Svedok Švecová

Podvodné protesty 1989/2017 a ŠTB. Sloboda musí byť osviežená krvou! Svedok Švecová

V bielu sobotu, 15.4.2017, som priprvoval zverejnenie videa zo súdu, kde svoje svedectvo poskytla Daniela Śvecová vo veci vedenej na OS BAI, sp. zn. 18Cpr/2/2016 vo veci Mária Tomeková vs Najvyšší súd SR o určenie neplatnosti skončenia pracovného pomeru. Nakoniec sa to však zvrtlo a vo videu sa zaoberám s otázkou študentského pochodu proti korupcii.
Podporte GINN v akciách, ktoré nemajú na Slovensku páru http://www.ginn.press/podpora
Moje vysvetlenie k veci a úvod som nakrútil ešte ráno. Zaoberal som sa aj otázkou pokuty 200 EUR, ktorú mi dala sudnyňa Zuzana Hlistová za to, že som pred časom zverejnil video zo súdu, ktorý v tejto veci viedla – vraj som tak nemal urobiť a zakázala aj ďalšie nakrúcanie obrazu aj zvuku na súde. Prekážalo predovšetkým to, že ako prvý svoj zverejnil informáciu o tom, že Daniela Švecová si neplní služobné a zákonné povinnosti a 27.2.2017 dostala pokutu 100 EUR. Na druhej strane predsedníčka NS Švecová uviedla, že je za absolútnu transparentnosť justície a že verejnosť má právo sa dozvedať, čo sa deje za dverami pojednávačky. Ako to teda je?
Následne som začal strihať video až som sa dostal k protestom študentov, ktoré sú plánované na 18. Apríla 2017 a majú masívnu mediálnu aj finančnu podporu. Video so svedeckou výpoveďou D. Švecovej zverejníme o niekoľko hodín neskôr. Treba si pripomenúť, že podobne organizované protesty v roku 1989 pravdepdobne zorganizovali príslušníci ŠTB. Vtedy bol hlavným organizátorom študentských protestov aj Ján Budaj a formuloval požiadavky na politikov minulej doby. Neskôr sa ukázalol že bol tajným spolupracovníkom ŠTB, čo bolo aj dôvodom jeho vystúpenia z VPN! Po 20 rokoch života v ústraní sa Budaj do politiky vrátil v roku 2016 na kandidátke Igora Matoviča (OĽaNO) a do parlamentu prišiel so ziskom 13.383 hlasov voličov.
V sobotu 15.4.2017 zverejnila televízia TA3 informáciu, že pôvodcom študentských protestov proti korupcii môže byť aj Igor Matovič, ktorý sa stretol s jedným z organizátorov. On to však popiera.
Zlepšil sa váš život po pokojnej nežnej revolucii 1989?
Pokojný pochod študentov plánovaný na 18. Apríla 2017 sa zhoduje so scenárom agentov ŠTB v roku 1989. Nechceme to prežiť znova!
História nás učí, že strom slobody musí byť čas od času osviežený krvou vlastencov a tyranov. Je to jeho prirodzené hnojivo.
——
Rudolf Vaský bude mať 66 rokov 17.4.2017 – oslávte to s nami na www.takzetak.sk
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Daniela Švecová, Beáta Bizoňová, Mária Tomeková, Boris Urbančík, Rudolf Vaský, Katarína Javorčíková, Juraj Vrablanský, Štefan Harabin, Ján Budaj, Karolína Farská, Dávid Straka, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, veľký protikorupčný pochod
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia