Policajti znemožňujú výsluchy! Nedôvera v políciu narastá…

Pomáhať a chrániť? Zabudnite. Nedôvera v políciu za posledné roky narastá. Martin Daňo je znova priamym svedkom udalostí, ako polícia znemožňuje riadny výsluch svedkov (dvoch policajtov), ktorí mu udelili pokutu, ktorá bola v odvolacom konaní zrušená.
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Dňa 25.2.2015 mali byť vypočutí mali dvaja policajti, ktorí Daňovi
dali nezákonnú pokutu (boli by ako svedkovia) – Daňo má zákonné právo klásť im otázky, avšak Policajti mu to chcú znova prekaziť!!! Namiesto toho, aby policajtov riadne predvolali do miesta, kde sa vedie spis (teda do Bratislavy), ich dali vypočuť v mieste ich bydliska (jedného v Topolčanoch a druhého v Malackách). Naplánovali to dokonale! Vzdialenejšie miesto dali na skorú rannú hodinu (aby nemal žiadne dopravné spojenie – Daňo stálne nemá vodičák) a keby to aj náhodou stihol, tak by nemohol prísť na druhé mieste výsluchu hneď potom! Ak by tak chcel v teda deň stihnúť zabezpečiť podstatné dôkazy o svojej nevine, tak by musel prejazdiť z miesta, kde sa zdržiava viac ako 360km a ani tak by to nestihol…..
————————-
Podporte GINN v budovaní lepšej občianskej spoločnosti http://www.ginn.press/podpora
————————-
Osoby: Robert Kaliňák, Tibor Gašpar, Ľubomír Ábel, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25, SMER-SD
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2014, 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2013, 2014, 2015