Polícia: Tlačovka bez otázok! Muži zákona oslavovali v Nitre (upútavka)

Dňa 18.9.2015 boli v Nitre veľké oslavy – dni polície. Popri tom bola aj tlačová konferencia, kde sa nakoniec dostal aj GINN. Cestou na tlačovku sme stretli aj mnoho zaujímavých policajných tvári a desiatky policajných funkcionárov. Na tlačovek vystúpil Prezident PZ Tibor Gašpar a krajský riaditeľ PZ Nitra – Miroslav Michalčík. Mal tam prísť aj Robert Kaliňák, avšak akonáhle sa tam objavil GINN – svoju účasť na tlačovej konferencii zrušil a policajtov podporiť neprišiel.
Z novinárov nemal nikto žiadne otázky – nakoniec sa prihlásil iba GINN. Bola to jediná otázka, ktorá bola položená: „Pán Gašpar, Aký je váš rodinný pomer k Norbertovi Bodorovi“? Tibor Gašpar zamrmlal a odpoveď sme nedostali – vraj máme poslať email. Následne sa z tlačovky za pomoci ochrankára vyparil – ten tam na novinára Martina Daňa neustále strihol – keby náhodou prišla nevhodná otázka.
—-
V úvode sme stretli policajných funkcionár: Dušana Sabola – krajský riaditeľ PZ Prešov a 1. viceprezidenta PZ Milana Lučanského. Potom tam boli vysokí policajní dôstojníci z Rumunska, ktorých sme pochválili za nekompromisný boj s korupciou v Rumunsku.
—-
Celú tlačovú besedu prezidenta Policajného zboru Tibora Gašpara, ktorý sa vyjadril k plneniu úloh políciou. http://www.ta3.com/clanok/1069392/tb-t-gaspara-o-plneni-uloh-policie.html
—-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
Video a činnosť GINN porporil aj RegioJet / Student Agency
—-
Miesto: Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Účinkovali: Milan Lučanský, Dušan Sabol, Tibor Gašpar, Robert Kaliňák, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015