Pozvánka do nových priestorov Súdnej rady!

Príďte zajtra – v utorok 31. Mája 2016 ráno o 9h – pozrieť sa do nových krásnych priestorov Súdnej rady v Bratislave. Nedávno sa valorizoval plat predsedníčky Jany Bajánkovej a dnes už zarába viac ako 5500 EUR, k tomu si kúpila nové luxusné auto Audia A6 za takmer 60.000 EUR a aby nestačilo – teraz začne úradovať v nových a vynovených priestoroch Miestodržiteľského paláca v centre Bratislavy – vy môžete byť pri tom. Ráno bude prvé verejné zasadanie Súdnej rady v Paláci – nebude dlhé, majú prerokovať iba pár bodov, ale pri tejto príležitosti si môžete na vlastné oči pozrieť ich nové priestory a vidieť aj najvyššiu justičnú elitu štátu.
Na rokovaní bude aj špeciálny bod programu – Súdna rada musí zaujať stanovisko k Nálezu Ústavného súdu, že funkciu člena súdnej už nemôžu vykonávať predsedovia súdov (teraz ich je tam niekoľko, ktorí fukciu v súdnej rade už dlhodobo zastávajú – protizákonne!).
Takže bude to zaujímavé a živé, bude tam GINN aj Martin Dano, tak pred aj po zasadní môžeme prehodiť aj pár slov. Vidíme sa zajtra na Hlavnom námestí č. 8 v Bratislave – príďte aspoň 10-20 minút skôr, aby vás stihli skontrolovať. Zasadanie je verejné – môže prísť ktokoľvek.
—-
JUDr. Jana Bajánková, predsedníčka Súdnej rady Slovenskej republiky
2) JUDr. Elena Berthotyová, PhD. – ospravedlnená
3) JUDr. Igor Burger
4) JUDr. Dana Bystrianská
5) Mgr. Dušan Čimo
6) JUDr. Rudolf Čirč – ospravedlnený
7) Doc. JUDr. Milan Ďurica, PhD.
8) JUDr. Eva Fulcová
9) JUDr. Ján Havlát
10) Prof. JUDr. Ján Klučka, CSc. – ospravedlnený
11) JUDr. Jozef Maruščák
12) JUDr. Ľuboš Sádovský
13) JUDr. Ján Slovinský
14) JUDr. Peter Straka
15) JUDr. Alena Šišková
16) JUDr. Ján Vanko
17) JUDr. Imrich Volkai
18) Doc. JUDr. Jozef Vozár, CSc.
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Súdna Rada, Miestodržiteľský palác, Hlavné námesti 8, Bratislava
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia