Pozvánka na proces Tiefenbach! Všetko najlepšie Petrom a Pavlom.

Je tomu dva roky, čo bol Martin Daňo prepustený z cely zaistenia, kde strávil dv dni potom, ako bol nezákonným spôsobom vzatý do väzby pre údajne nezastavenie na STOPke a ohrozovanie pod vplyvom návykovej látky. Všetky podozrenia sa ukázali ako lživé – no doteraz nemá vodičský preukaz, ktorý už prikázala vrátiť aj generálna prokuratúra – no polícia sa len prizerá. Medzitým sme začali aj súdny proces – ale všetko trvá. Naviac bol M. Daňo úspešný v odvolacom procese o pokutu za nezastavenie na stopke a vec sa vrátila do pôvodného štádia a dali znova vypočuť 5 policajtov – ale už je to zbytočné, lebo na prešetrenie priestupku je lehota iba dva roky – v minulosti to bol iba rok. Takže o čom to všetko bolo?
——
Zajtra – 30.9.2016 o 9h – sa koná na Okresnom súde Bratislava V súdny proces s bývalým policajtom Ľubošom Tiefenbachom. Toho vyšetrovala policajná inšpekcia riadená Robertom Kaliňákom potom, ako zaistil dve ženy pri policajnej kontrole. Podľa nás bude odsúdený aby upokojili verejnosť (hlavne teraz ked má Kaliňák kauzy) – no nakoniec bude oslobodný – a to len preto, že ho vyšetroval nezákonný orgán. To je ako keby vás vyšetroval vyšší územný celok. Bude to však trvať roky až sa ukáže, že to celé divadlo sme zaplatili z našich daní. Príďte sa pozrieť – uvidíte krásnu pojednávaciu sieň – takú ako ja som nikdy nemal a kvantum médii, ktoré už len čakajú ako budú môcť písať o jeho odsúdení… Show stojí za to vidieť…..
—–
A ešte všetko najlepšie Petrom a Pavlom, ĺebo dnes majú meniny.
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Ľuboš Tiefenbach, Robert Kaliňák, Štefan Harabin, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, polícia, policajt, policajti, Inšpekcia PZ, Ministerstvo vnútra SR
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia