Alexander Barčenko organizoval vedecké expedície: v rokoch 1921 – 1923 do odľahlých oblastí polostrova Kola na severozápade Ruska v Murmanskej oblasti snažiac sa objaviť stopy starovekej civilizácie Hyperborea; v roku 1926 – do jaskýň Krymu; v rokoch 1929 – 1930 – na Altaj.
Medzi oficiálnymi historikmi a väčšinou obyčajných ľudí prevláda názor, že okrem mýtov a legiend neexistujú v minulosti žiadne skutočné dôkazy o existencii arktického domova bielej rasy, známeho pod rôznymi názvami. Medzitým, ešte v roku 1922, v jednej z najneprístupnejších oblastí polostrova Kola, na brehu Seidoozera, expedícia A. Barčenka urobila veľmi zaujímavé nálezy.
Bohužiaľ, všetci členovia expedície boli následne zastrelení trockistami a materiály expedície boli utajované. A to, čo je teraz verejne dostupné, je len malá časť informácií o objavoch, ktoré sa vtedy uskutočnili. Niektoré informácie sa nám zachovali napríklad z denníka účastníka tejto expedície – astrofyzika A. Kondiaina, kde píše nasledovné:
„10/IX. „Starí ľudia.“ Na bielom, zdanlivo vyčistenom pozadí… vyniká gigantická postava, ktorá svojimi tmavými kontúrami pripomína človeka. Motovskaja zátoka je úžasne, grandiózne krásna. Musíte si predstaviť úzky koridor široký 2 – 3 versty (1versta/1066,781 metrov), ohraničený sprava a zľava obrovskými strmými útesmi do výšky 1 versty. Úžina medzi týmito horami, ktoré lemujú zátoku, je porastená nádherným lesom – smrek, luxusný smrek, štíhly, až 5 – 6 siah vysoký, hustý, ako smrek v tajge.
Všade naokolo sú hory. Jeseň zdobila svahy popretkávané kríkmi brezy, osiky a jelše. V diaľke… sú rokliny, medzi ktorými je aj Seidoozero. V jednej z roklín sme videli záhadnú vec. Vedľa snehu, sem-tam povaľujúceho sa na úbočiach rokliny, bolo vidieť žltkastobiely stĺp ako obrovská sviečka a vedľa neho kubický kameň…
Večer po krátkom oddychu ideme na Seidoozero. Bohužiaľ sme tam dorazili po západe slnka. Rokliny už boli zatiahnuté modrým oparom. Na bielom strope hory sa nejasne vynímali obrysy „Starého muža“. K jazeru vedie dobrá cesta cez Taibola. Alebo skôr široká vozovka, dokonca sa zdá, že je spevnená. Na konci cesty je veľký kopec. Všetko nasvedčuje tomu, že v dávnych dobách bol tento háj posvätný a vyvýšenie na konci cesty slúžilo ako oltár pred „Starým mužom“ … “
Verziu o „oltári“ však nechajme A. Kondiainovi. Je nepravdepodobné, že by kvôli nejakému starodávnemu oltáru začali trockisti, financovaní Rothschildmi, ničiť všetkých členov výpravy pod vymyslenými obvineniami. A také technické veci ako kamenný stĺp, kamenná kocka a dláždená cesta skôr poukazujú na artefakty nejakej vysoko rozvinutej predpotopnej civilizácie. A po národoch, ktoré prežili katastrofu a o predchádzajúcej civilizácii mali len nejasné legendy a mýty, sa tu mohli objaviť rôzne „oltáre“.
Nie nadarmo nové vedecké expedície na polostrove Kola objavili rôzne iné kamenné artefakty vrátane pyramíd. Tiež púštna tundra a „permafrost“ sa tu skutočne objavili nie tak dávno. Pretože nikto by takéto stavby nepostavil na „permafroste“. V dôsledku toho tu bola predtým, pred posunom pólov počas globálnej katastrofy, miernejšia klíma.
Mimochodom, potvrdzuje to predpotopná mapa Fra Maura z roku 1459 vyhotovená s obrátenou orientáciou (hore je juh) charakteristickou pre všetky predpotopné mapy. Rozhodli sme sa na to pozrieť, aby sme zistili, čo bolo pred katastrofou na polostrove Kola. A intuícia neklamala, keďže na tomto mieste na mape sú dve pomerne veľké grandiózne kamenné mestá, ktoré existovali ešte v polovici 15. storočia. A potom sa stala „miestna potopa“, o ktorej hovorí A. Kircher vo svojich knihách, a kamenné mestá ruského severu postihol rovnaký osud ako kamenné mestá sibírskej metropoly.
Môže to objasniť, prečo trockisti zničili všetkých členov expedície A. Barčenka? Keďže objavy uskutočnené touto expedíciou by mohli viesť k objaveniu týchto kamenných miest, ktoré by úplne vyvrátili klamstvá o „veľmi zamrznutom“ permafroste a o „pomalom pohybe ľadovcov“, a čo je najdôležitejšie: o všetkých falzifikátoch vytvorených po katastrofe z rokov 1492 – 1502 takzvanej novej verzie histórie a chronológie.
A samozrejme, páni trockistov by takýto objav svojim služobníkom neodpustili. Preto ich služobníci aj v našej dobe usilovne pracujú v rovnakej línii a nazývajú stále novo-objavované pozostatky megalitických stavieb minulosti, nezávislými výskumníkmi na území Ruska za „prírodné útvary“…
Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info
Post Views:
44