Prečo testujem 360° sférickú kameru a čo pre vás chystám? (360°)

Krátke testovacie video nakrútené na 360° sférickú kameru a vysvetlenie, prečo ju v týchto dňoch testujem. Keby sme také kamery umiestnili na úrady, súdy, parlamentu či akékoľvek rokovania – ľudia by už nemuseli nikde chodiť a celé dianie by mohli pozorovať z pohodlia svojich domovov. Zatiaľ je kvalita ešte nízka ale evolúcia sa nedá zastaviť – nejde teraz o to sa teraz aké kvalitné je video, ale ukázať, že existujú inovácie, ktoré dokážu zlepšiť životy nás všetkých a prispieť k zlepšniu občianskej spoločnosti. Keby ste mali virtuálne okuliare, môžete sledovať dianie v celej miestnosti otočením hlavy a uvidíte všetko ako keby ste boli v centre diania. Zatial si môžete obraz natáčať sami myšou na obrazovke alebo otočením telefónu.
V týchto dňoch ešte pre vás pripravujem nové videá (klasické, 2D) o policajnej inšpekcii, o súde s Ficom, Tiefenbachovi a aj film o zdegenerovanom a znefunknčenom politickom systéme #GINN1631 a o tom, že ku voleným funkciám sa nedostávajú odborníci alebo radoví občania ale len pätolýzači a prisluhovači politikov a politických strán.
——
Ďakujeme za podporu. GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, LG 360 CAM , panorama, 3d, sphere cam, camcorder, Ricoh Theta
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia