Predsedníctvo s dáždnikmi? Drahé limuzíny nad bežné problémy?

Slovensko začalo predsedať na 6 mesiacov Európskej únii. Nakúpili sme najdrahšie limuzíny, opravili cesty po ktorých budú jazdiť Euroúradníci – ale na problémy bežných ľudí – bežných úradnikov sa stále zabúda a nikto to nerieši.
Pri bežnej návšteve Daňového úradu v Bratislave nás upútala zaujímavosť. Na recepcii úradu bol veĺký čierny dážnik a každý kto na úrad prišiel komunikoval s pracovníčkou pod ním 🙂 Nová móda? Nie – to iba úradníčka našla riešenie ako sa uchrániť silného slnka, ktoré tam presvitá cez sklenené výplne. Zrejme zle architektonicky vyriešená budova tak dala zárodok aj tomuto nápadu. Má to ale viac rovín…. Všetko sa v tomto štáte robí narýchlo a rozmyslu a preto sa stávajú aj takéto absurdnosti a keď sa už aj stanú – nikto ich nemá záujem riešiť.
Prezident Fiannčnej správy je od roku 2012 František Imrecze ale ten, zdá sa, rieši len svoje kšefty a kvalita života a bezpečnosť pri práci zamestnancov, ktorých riadi – ho zrejme nezaujíma.
—-
Keď muž nemá rozum, musí byť žena vynaliezavá. Keď žena nie je vynaliezavá, musí mať muž rozum. Jan Werich, český filmový a divadelný herec, dramatik a filmový scenárista, * 1905 – † 1980
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Daňový úrad Bratislava, 29.6.2016
Osoby: František Imrecze, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, Finančná správa, dane, poplatky
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia