Prekazená láska dcéry Bajánkovej oslobodila Harabina!

Neváha ísť Jana Bajánková cez mrtvoly? GINN získal materiály o skutočnosti, že Jana Bajánková, predsedníčka súdnej rady, využíva svoj vplyv v justícii aj pre osobné účely. Získali sme cenné spisy z minulosti. Podľa informácií portálu GINN.PRESS bol Štefan Horínek intímnym priateľom Jany Bajánkovej ml. (dcéra) – s čím ale kategoricky nesúhlasila jej matka (vtedy sudkyňa, dnes predsedníčka súdnej rady) a využila svoje dôverné vzťahy v justícii na jeho trestné stíhanie a oddelenie od dcéry. Jana Bajánková mladšia sa však sústavne odmietala podvoliť vôli rodičov a svoju veľkú lásku navštevovala aj vo väznici (v čase keď bola vyššia súdna úradníčka) – až jej milého Štefana nakoniec preložili do ústavu do Košíc a celú romancu rázne ukončili! Vec sa pred verejnosťou roky tajila!
Zo spisu odsúdeného sa následne záhadne stratilo viac ako 260 listov, ktoré zabránili tomu, aby sa Štefan mohol dostať na slobodu. A takto zmizli aj stopy o veľkej láske dcéry sudkyne a trestanca.
Nikto vtedy ešte netušil, že príbeh prekazenej lásky raz ukáže, že Jana Bajánková staršia neváha využiť svoje postavenie a ovplyvňovať zástupcov justície a výkonných orgánov štátu pre svoj osobný prospech. Preto sa pýtame Koľko ďalších osudov má na svedomí Jana Bajánová staršia?
—–
GINN získal iba deń pred pojednávaním zásadné dôkazy, že predsedníčka Súdnej rady Jana Bajnáková sa v roku 2016 pokúsila podobným spôsobom ovplyvniť aj sudcu disciplinárneho senátu Juraja Floroviča (stretla sa sním min. 2 razy) – pravdepodobne s požiadavkou, aby disciplinárne odsúdil a potrestal Štefana Harabina, ktorého nechala stíhať za výroky, že povedal, že predsedníčka Najvyššieho súdu Daniela Švecová je chudera a môže skončiť na psychiatrii.
Sudca tlakom nepodliahol a rozhodol podľa litery zákona.
Týmto vyjadrujeme poďakovanie občianskej statočnosti sudcu Juraja Floroviča, že odolal nátlaku Bajánkovej, riadil sa zákonom a bývalého predsedu Najvyššieho súdu – Štefana Harabina – dňa 13.5.2016 oslobodil.
Kolektív GINN a občania
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
——
Miesto: Okresný súd Bratislava I, Najvyšší súd SR
Hudba: Jaromír Nohavica / Mařenka
Osoby: Jana Bajánková, Jana Janics Bajánková, Daniela Švecová, Štefan Harabin, Robert Kaliňák,Stefan Horínek, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia