Príhovor z Paríža a podivní odbojári z Prahy: Daňo je nezrelý a diletant.

Išiel som na cestu do Paríža vybaviť nejaké formality. Tak tu je malá úvaha z cesty. Pred časom ma začali kontaktovať nejakí odbojári. Vraj sa musíme stretnúť a spojiť sily za zmenou. Ale volá stále nejaký podivný český pán, ktorý je vždy uponáhľaný a že aby som za nim prišiel do Košíc, kde pripravujú akúsi akciu. Keď som mu povedal, že sa nachádzam v Humennom – odmietol prísť – vraj tam nelietajú lietadlá. Tak mu píšem, že nech aspoň povie, či má peniaze na revolúciu, lebo bez toho sa to robiť nedá. Potvrdil, že nemá a že mám prestať robiť diletanstvá. Tak mu odpovedám, že ja si teda budem pokračovať vo svojich diletanstvách a nech ma neotravuje, lebo sú to len prázdne reči a nie je dôvod sa stretávať. Inak stretnúť sa so mnou nazozaj nie je problém, ale keď cítim, že ma volajú nejaké pochybné bytosti, tak nechcem strácať čas. A on na to, že som nezrelý, že všetko len kazím a ohrozujem aj ich činnosť.. atd..atd. ved pozrie a uvidíte, ako to vnímam ja vo videu….
—–
Aktualizácia 14.3.2017
Zistil som, že Ľudia z hnutia VRZZ zrejme kooperujú aj s podivnou osobou menom Adriana Meleková, alias Sheila Szmereková, ktorá sa preslávila počúraním a spálením koránu jej napísali:
Vrzz Cssr 2017/03/14 – VRZZ CSSR : Dobry den. Mila Adriano, kdyz jsme Vas v den Vaseho zatceni nazvali nasi ceskoslovenskou Jeanne d´Arc, spustil proti nam jisty pan dehonestujici a skrytou „kampan“. Tentyz pan jiz v zari 2016 se nechtel sejit s nasim sefem a od takoveho setkani tehdy bohuzel odhovoril i pana Vaskeho – a my uz vime proc. Tentyz pan spustil kampan i proti Vam a proti dalsim Vasim priznivcum. Nastal cas pravdy. Nektere zalezitosti by jste mela vedet (diskretne), a Vasi pratele taky, ale ne tady – na FB a primo. Toto je spolecny pofil, t. j. FB profil Jan Pavlik a FB profil VRZZ CSSR. Adriano, kontaktujte nas, pokud to uznate za vhodne, ale zatim radeji pouze na Messenger Facebook (VRZZ CSSR). Tam Vam napiseme jiste „humorne“ informace. Pardon, az tak humorne nejsou, ale Vas doufame potesi a obohati o jiste informace. Pan Pavlik s Vami jiz komunikoval napr. 27.12.2016 a i my jsme Vam posilali odkazy a informace (spravy) na Vas stary FB profil (v dobe Vaseho pobytu ve vezeni a v dobe naseho pobytu a pohybu v Bratislave, kdy jsme zistovali, jak Vam pomoct) – ale tam Vas zablokovali. Tak, jak Vam drzel palce a rval se za Vas v danem case JUDr. Jan Pavlik (t. c. je v Havane), i my stojime za Vama – Jan Pavlik a my, to je spolecna skupina-VRZZ CSSR. Vice tam, na MESSENGER – VRZZ CSSR. P. S.: Budete-li mit cas, chut a naladu, podivejte se na nase prispevky (FB Jan Pavlik a FB VRZZ CSSR) a pochopite zrejme, kdo jsme a o co nam jde. Doufame, ze na jde o spolecnou vec. Hezky den Vam prejeme Adriano i Vsem Vasim skutecnym priznivcum. A prosime Vas, ve vlastnim zajmu, i v nasem zajmu, aby jste respektovala vlastni i nase bezpeci v komunikaci. Diky za pochopeni.
Zobraziť preklad
Páči sa mi to · Odpovedať · 17 min.
Títo podivní ľudia mi napísali aj výhražný email tu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211059452944847&set=a.10200166452466643.199413.1311276606&type=3&theater
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia