Pristihnutá pri čine! Výberové konanie bez člena komisie – podvod na občanoch.

Úrad pred verejnosťou svoje prešľapy tají! Filmovanie zakázal v rozpore so zákonom riaditeľ Daňového úradu Dušan Pátek. Zrejme nechce, aby sa verejnosť dozvedla podvody, ktoré sa dejú pri výberových konaniach na štátnych zamestnancov.

Dňa 23.8.2013 sme boli nakrútiť spôsob uskutočňovania konkurzov na zamestnancov štátneho úradu. V uvedený deň vyberali a testovali uchádzačov o posty 4 riaditeľov
rôznych orgánov Finančnej správy,

Pritom, ako sme čakali za zatovrenými dverami, znenazdajky a s ľahkosťou prišla jedna členka výberovej komisie. Keď zistila, kto ju pri neskorom príchode filmuje – takto pred nami utiekla. Volá sa ani Drevená a meškala takmer 50 minút. Utiekla však iným smerom a do zasadačky, kde sa výberové konanie vykonávalo už nakoniec neprišla!

Toto je priamy dôkaz, akú vážnosť majú simulované výberové konania a akým podvodom sa do štátnej správy dostávajú ľudia z externého prostredia, politickí nominanti alebo zástupcovia lobistických skupín. Konkurz prebiehal bez člena komisie. Treba to zastaviť – je to hrubý výsmech daňovým poplatníkom štátu – je to pohŕdanie všetkými občanmi.

Dňa 28.8.2013 o 9h sa uskutoční ďalší z týchto simulovaných konkurzov. Vyberať budú človeka na pozíciu Prezident Finančnej správy a už teraz zrjeme poznáme víťaza – bude ňou Dana MEAGER, ktorá v súčasnosti tento post už zastáva. Príďte sa pozrieť.

Akékoĺvek podnety nám posielajte na info@ginn.pro

Séria: Megalodon, Gorila, 2013, Slovakia, Slovensko