Richard Rybníček zakladá novú stranu? Ďalšia ryba podľa vzoru #Sieť ?!

Počas pobytu v Paríži ešte jedno komentované video. Práve som sa dozvedel, že Richard Rybníček (bývalý šéf RTVS a JOJ a primátor mesta Trenčín) zakladá vlastnú stranu. Ale načo? A aký je dôvod toho, že mu priestor dávajú všetky média? Viete si predstaviť, že stranu zakladám ja – Martin Daňo? Nepísali by ani čiarku a ak áno, tak len negatívne. Znamená to, že finčnané skupiny zakladajú ďalšiu stranu (čosi ako futbalové mužstvo), ktoré ich potiahne k štánym businessom a verejným peniazom? Všetko tomu nasvedčuje ale úsudok si spravte sami.
—-
Prezentácia v méidach:
Rybníček je v dnešnej situácii za úradnícku vládu, ktorá by nás previedla cez predsedníctvo v EÚ a potom by dal druhú šancu ľuďom v predčasných voľbách. Primátor Trenčína Richard Rybníček zakladá vlastnú stranu. „Pokúsim sa dať dohromady komunitu ľudí, ktorá sa zhodne na tom, že chce urobiť zásadnú zmenu a bude mať odvahu to pomenovať. A dokonca to popísať a poprosiť voličov, že na to potrebuje 15,20,30 percent,“ vyhlásil pre časopis .týždeň Rybníček s víziou veľkej reformy štátu. Zároveň dodal, že v ďalších parlamentných voľbách by si od ľudí pýtal mandát na premiérske kreslo. Nová strana by mala zdieľať konzervatívne hodnoty, ale bude vhodná aj pre občianskych konzervatívcov. Jej vzorom má byť nemecká strana CDU-CSU, ktorá momentálne vedie Angela Merkelová. Rybníček je v dnešnej situácii za úradnícku vládu, ktorá by nás previedla cez predsedníctvo v EÚ a potom by dal druhú šancu ľuďom v predčasných voľbách.
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Paríž, Francúzsko
Osoby: Richard Rybníček, Marián Mišún, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, trenčín, primátor, JOJ, RTVS, STV, riaditeľ, politik
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia