Richard Sulík: Bol to len pohlavok – stane sa to každému! Facku poslanca vyšetruje NAKA

GINN vytrvalo sleduje kauzu násiela v Národnej rade SR. Len nedávno pred bytovým komplexom Bonaparte – tam kde býva Fico a kde sa už istý čas organizujú politici každý pondelok protesty proti Robertovi Kaliňákovi a Robertovi FIcovi! sa odohralo prvé fyzické násilie a prišlo paradoxne zo strany protesujúceho poslanca NRSR za stranu Sloboda a solidarita menom Peter Osuský. V pondelok 11.7.2016 fyzicky napadol občana (svojho názoroveho oponenta) keď sa ho pýtal, prečo mlčky pokrýva , resp. prehliada genecídu páchanú v súčasnosti na Slovensku. Osuský sa neovládol a aktivistovi a jednému z najväčších bojovníkov proti novodobému fašizmu na Slovensku – Rudolfovi Vaskému – vrazil silnú facku. Takýto akt si poslanec dovoliť nemôže a odsúdili ho už aj kolegovia aj väčšina politických strán. Zasahovala aj polícia. Občan Vaský úder neopätoval. Súhlas s násilným činom poslanca vyjadrila aj Lucia Nicholsovná (SaS) a ďalší poslanci SaS.
Richard Sulík sa dlhodobo vyjadriť odmietal a tak sme ho pristihli priamo v centrále SaS – vraj to bol len pohlavok za to, že Rudolf Vaský dlhodobo prenasleduje poslanca Osuského a môže sa to stať každému. Proti postupu politika Osuského sa však ostro vyjadril Štefan Harabin, ktorý povedal, že u liberálneho poslanca je to neprípustné a má sa vzdať mandátu – naviac je zhrozený z toho, že Osuský vyučuje aj mládež na škole. „Kto ich to učí? Násilník?“ – dodáva harabín.
Na konanie poslanca Osuského sme podali aj trestné oznámenie, lebo sa vyhráža, že facku dostanú aj ďalší čo mu skúsia oponovať… dnes, 25.7.2016 sa ozvala Národná kriminálna agentúra – vraj preberá vyšetrovanie.
O incidente sme hovorili v relácii Takže tak 2.28 http://www.takzetak.sk/a/2-28
—–
Daj si pozor na človeka, ktorý ti nevráti tvoj úder; ani ti neodpustí, ani ti nedá zabudnúť.
George Bernard Shaw, anglický aforista, írskeho pôvodu, hudobný a divadelný kritik, Nositeľ nobelovej ceny, * 1856 – † 1950
—–
Liberálna demokracia je forma demokracie, kde ústava chráni individuálne slobody, napríklad: práva menšín, slobodu slova a slobodu združovania.
Snaha o definovanie pojmu fašizmus patrí medzi
najaktívnejšie témy historiografie 20. storočia a dodnes
neexistuje medzi historikmi všeobecná zhoda.
Fašistická Korporatokracia: erózia práv a slobôd občanov v prospech korporácií (pracovné podmienky, trh práce, zákony na objednávku)
Záujmy korporácii sú nadradené záujmom jednotlivcov.
—–
Rudolf Vaský, aktivista, freelancer, revolucionár a bojovník proti novodobému fašizmu a korporatokracii – www.rudovasky.com
—-
Poslanec Peter Osuský udrel občana len za jeho slobodný názor, že ak poslanec prehliada genocídu páchanú v súčasnosti na zbedačených ľuďoch, tak je sám fašista. A tak pre najväčších fašistov sú iní fašistami, no nikto ich za to nefacká….
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto:
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia