Rusko poskytlo dôkazy, že USA vytvorili COVID-19, opičie kiahne a lieky spôsobujúce rakovinu!

Rusko poskytlo dôkazy, že USA vytvorili COVID-19, opičie kiahne a lieky spôsobujúce rakovinu!

Rusko poskytlo dôkazy, že USA vytvorili COVID-19, opičie kiahne a lieky spôsobujúce rakovinu!

Náčelník ruských Vojsk radiačnej, chemickej a biologickej ochrany Igor Kirillov zverejnil „senzačné údaje“.

Koronu pripravovali

„Zvažujeme možnosť, že sa na vzniku nového koronavírusu podieľala Americká agentúra pre medzinárodný rozvoj (USAID). Od roku 2009 agentúra financuje program Predikt. V rámci neho študovali nové typy koronavírusov. Jedným z dodávateľov projektu bola spoločnosť Metabiota. Dobre známa svojimi vojenskými biologickými aktivitami na území Ukrajiny,“ uviedol Kirillov.

Dodal, že ešte pred objavením prvých prípadov COVID-19 organizoval americký Hopkinsov inštitút cvičenie Event-201. Išlo o testovanie rozšírenia epidémie predtým neznámeho koronavírusu. Cvičenie „pracovalo s verziou“, že sa preniesol z netopierov na človeka prostredníctvom prechodného hostiteľa v podobe ošípaných.

A podobný scenár vývoja COVID-19 neskôr nastal. Spojenie s programom Predikt podľa Kirillova naznačuje zámernú povahu pandémie. A tiež zapojenie USA.

Opičie kiahne

„Boli zaistené dokumenty, ktoré ukazujú, že od roku 2019 sa USAID a jeho hlavný dodávateľ Labyrinth Ukraine zúčastňujú na vojenskom biologickom programe USA. Zistilo sa, že Labyrinth Ukraine je divíziou americkej spoločnosti Labyrinth Global Health. Jej zakladateľmi sú bývalí zamestnanci spoločnosti Metabiota. Teda kľúčového dodávateľa Pentagónu v oblasti vojenských biologických aktivít“ vysvetlil Kirillov.

V rámci programu amerického ministerstva obrany bola podľa neho jednou z oblastí „výskumu globálneho zdravia“ i štúdia koronavírusov a vírusu kiahní opíc.

Svetová zdravotnícka organizácia 23.júla vyhlásila prepuknutie opičích kiahní za núdzový stav medzinárodného významu. Aktuálne bola choroba zistená v 76 štátoch. Počet pacientov presiahol 26 tisíc.

Vražda storočia

„USA tiež vytvorili lieky, ktoré v tele spôsobujú chronické choroby. Môžu vyvolať vývoj rôznych foriem rakoviny. Podľa venezuelských zdrojov podobnú látku použila na otravu Cháveza Claudia Diaz. Bola svojho času súčasťou blízkeho prezidentského okolia. S pomocou amerických spravodajských agentúr neskôr opustila Venezuelu. Previezli ju do USA,“ popisuje Kirillov.

Súvislosť medzi Chávezovou smrťou a vývojom v oblasti biologických zbraní podľa Kirillova potvrdzujú forenzné dôkazy a svedectvá kubánskych lekárov, ktorí ho liečili. Uviedli, že choroba bola netypická a „odolná“ voči známym liekom.

Rakovinotvorný „liek“

„Vytvoriť liek, ktorý bude schopný vyvolať vývoj rakoviny, je teoreticky možné,“ potvrdil Alexander Kudriavcev, bioinžinier, biotechnologický špecialista a absolvent Katedry bioinžinierstva biologickej fakulty Moskovskej štátnej univerzity.

Ešte v roku 2010 vydal Úrad ministerstva obrany USA pre znižovanie vojenských hrozieb (DTRA) správu, v ktorej sa spomínajú technológie s dvojakým použitím. Tie, ktoré sa dajú použiť na mierové účely, napríklad na liečbu chorôb, ale aj vojenské. Ide o pôsobenie pomocou takzvanej interferencie RNA.

Zjednodušene povedané, metóda umožňuje narušiť produkciu konkrétnej bielkoviny, ktorú telo potrebuje pre svoje fungovanie.

„Dôsledky môžu byť veľmi odlišné. Sú možné poruchy, ktoré vyvolajú postupný vývoj zhubných nádorov. Alebo dramaticky oslabia imunitný systém. Alebo vedú k spusteniu autoimunitných chorôb. Vtedy imunitný systém začne útočiť na svojho hostiteľa,“ vysvetlil Kudriavcev.

Súčasne môžu byť podľa Kudriavceva vírusové vektory použité ako nosič. Najmä pre upravené formy herpesvírusov. Vyvíjajú sa aj priame metódy podania cez pokožku.

„Ide o nestabilné látky. Čas ich pôsobenia na organizmus je obmedzený. Musia byť preto podávané nie jednorázovo, ale istý čas. Ťažko povedať, koľkokrát. Je ale zrejmé, že ak takéto látky existujú, sú prísne tajné,“ uzavrel ruský vedec.

Preložil g. | Zdroj: Komsomolská pravda

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading…