Škandál: Rohlíky nad zákon! Kollár podržal Kisku – hlasovali ako v škôlke!

V utorok 7. Februára 2017 o 12:30 zasadol parlamentný výbor pre nezlúčiteľnosť funkcií. Prerokovali tam podnet Martina Daňa proti prezidentovi Andrejovi Kiskovi za hrubé porušenie ústavy – keď účinkoval v reklame súkromnej firmy Kurzor, ktorú prednedávnom navštívil a vyrobili mu tam sošku a vznikol reklamný šot, ktorý sa šíril internetom. Medzitým sme zistili, že táto firma na túto technológiu zinkasovala od štátu 335 tiísc EUR z našich daní v rámci vedeckých projektov, ktoré sa od roku 2014 začali silno tunelovať. Odvisnú všetci, ktorí ich budú kradnúť 🙂 (ak neprestanú)
Video o Kiskovi v reklame je tu: https://www.youtube.com/watch?v=-dKGnZTP3xY
Prezident Andrej Kiska účinkuje v reklamnom spote súkromnej spoločnosti Kurzor sro na produkt FIGURAMA (výroba 3D sošiek). Akonáhle sme zbadali túto formu prezidentovej aktivity – podali sme podnet do Parlamentu. Niekoľko hodín nato Prezident upravil svoj status na sociálnej sieti a záznam vylúčil aj zo svojho oficiálneho programu, čím zahladzuje stopy tak, ako to neraz robí akýkoľvek zločinec. Parlament sa bude zaoberať podnetžom na stíhanie prezidenta Kisku od Martina Daňa z GINN a prešetrí tieto udalosti a protiústavné správanie Prezidenta.
O názor sme požiadali aj Štefana Harabina – bývaleho predsedu Najvyššieho súdu a exministra spravodlivosti. Prezident sa len na chvíľu vymkne z kontroly a už vyrába blamáž, hovorí Harabin. Veď pozrite sa na dlhý vianočný prejav z čítačky, ktorý čítal plynule (keď je pripravený) a keď má predstúpiť pred sudcov a povedať štyri súvislé vety, číta z papiera. Niekedy si myslím, že je až nepríčetný, pokračuje Harabin. Ďalej sme hovorili o tom, že prezident porušuje ústavu sústavne. Naposledy nerešpektoval Nález Ústavneho súdu o jeho povinnosti vymenovať sudcov – tak sa obrátil na Bentásku komisiu, ktorá ale nemá vo vzťahu ku Slovensku žiadne právomoci, čím zova ukázal svoju nekompetenciu ba až ohrozil nezávislosť a stabilitu Slovenska tým, že najvyšší Ústavný činiteľ nepozná vlastnú ústavu.
Parlament by mal na schôdzi prerokovať podnet proti jeho úmyselnému porušovaniu ústavy a prípade ho nechať stíhať, alebo ho sankcionovať aj prostredníctvom výboru pre nezlúčiteľnosť funkcií. Máme za to, že Kiska konal vedome a zvýhodnil jednu fimu prepožičaním svojej podobizne.
Čo zverenila Markíza: http://www.tvnoviny.sk/domace/1853765_prezident-kiska-sa-pochvalil-3d-sochou-nerobi-vsak-reklamu
Podnet Martina Daňa, ktorý doručil Národnej rade SR: https://drive.google.com/file/d/0B4VcUE9F9KRRZ1kxN3c5aURxU3M/view
—–
Celý rozhovor s JUDR. Štefanom Harabinom pripravujeme na zverejnenie. Medzitým prosíme poslancov, aby namiesto reklamy prepečených rožkov a fotiek z dovoleniek riešili zákony a životy občanov, ktorí ich volili.
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia