Skončíš ako Harabín! Politická šikana a prenasledovanie sudcov?! (upútavka)

V médiach sa objavili správy, že Harabín by mal ako sudca skončiť do vianoc. Nestalo sa tak! Dňa 21. Decembra 2015 navštívil Martin Daňo znova bývalého predsedu najvyššieho súdu – Štefana Harabína, aby sa ho opýtal čo si myslí o jeho cielenom prenasledovaní. Zdá sa, že podnety na jeho disciplínárne stíhanie pochádzajú na základe pokynov Tomáša Boreca a Roberta Kaliňáka, ktoré plní ich politická otrokyňa – Daniela Švecová, ktorú sám Harabín označuje za „chuderu“. Tu je upútavka na celé video o aktuálnom dianí na Najvyššom súde a ohrozenom poste Štefana Harabína.
—-
Martin Daňo napísal: Harabin je stale na sude 🙂 Predsednicka najvyssieho sudu je v depresiach 🙂 – ta plni politicku volu ho odstranit… „Je to chudera, treba ju lutovat!!!“ – vyhlasuje odvazne Harabin… A kedze mna minule Harabin bez problemov prijal a kontaktu so mnou sa nevyhyba – zavolal som mu znova a mam dalsie video 🙂 „Preco mate este talar?“ – pytam sa 🙂 a on spustil dlhy monolog bez prestavky 🙂 az sa mi ruka podlamovala od unavy… Uvidite uz zajtra absolutnu pravnu neznalost politickej otrokyne Svecovej a potom nasleduje polocajne inspekcia a kalinak. Tiez uvidite ako zrejme NAKA zastrasuje sudcov…. Totalita totalit, ktoru nemonitoruje nikto lepsie ako GINN!
—–
Kto je Štefan Harabín? Narodil sa 4. máj 1957, Ľubica a je slovenský právnik. Vo vláde Roberta Fica bol podpredsedom vlády a ministrom spravodlivosti. Právo vyštudoval na Právnickej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Sudcovskú prax začínal ako justičný čakateľ Krajského súdu v Košiciach v roku 1980. Do funkcie sudcu z povolania bol zvolený 1. januára 1983. Po Nežnej revolúcii od roku 1990 pôsobil na Krajskom súde v Košiciach a v roku 1991 ho zvolili za sudcu Najvyššieho súdu Slovenskej republiky. V rokoch 1998-2003 a 2009-2014 bol predsedom Najvyššieho súdu Slovenskej republiky. Od 4. júla 2006 do roku 2009 bol ministrom spravodlivosti Slovenska. 22. júna 2009 bol zvolený Súdnou radou SR na post predsedu Najvyššieho súdu SR. Harabin je druhýkrát ženatý a má štyri deti.
Ako minister spravodlivosti sa snažil zrušiť Špeciálny súd a Úrad špeciálnej prokuratúry. V roku 2015 prišiel s revolučným rozhodnutím, že policajná inšpekcia, ktorá spadá priamo pod Ministra spravodlivosti, je nezákonným orgánom.
Bojoval aj proti úžerníckým úrokom a jeho zákonný návrh prevzali až v Maďarsku – na slovensku vôľa na obmedzenie úžernických praktík nebankových spoločnosti nebola!
—-
Keď sme sa s Harabínom stretli, vyspovedali sme ho aj o ďalších veciach… napríklad nám povedal o štruktúrach na Najvyššom súde a v Justícii. Tiež sa otvoril v otázke svojho postoja k Tomášovi Borecovi, či ministrovi Robertovi Kaliňákovi, ktorý sú pod seba za posledné roky uzurupoval väčšinu kľúčových sudcov a dnes sa spravodivosti nemôžete domôcť.
Prečo je tu rozklad justície? Aby sa mohlo kradnúť! a nikto sa práva domôcť nemohol…
—-
Účinkovali: Štefan Harabín, Martin Daňo
Dotknuté subjekty: Robert Kaliňák, Tomáš Borec, Robert Fico
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25, polícia, ICOCRIM, SMER-SD, KOMVaK a.s., COM-Therm s.r.o, Mestský úrad Komárno, IKOKRIM, ICOCRIM, ИКОКРИМ, GINN
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015