SMER podržal svojich. Sú nepostihnuteľní?! S čím a kým volia žiť slováci?

Parlamentný výbor pre nezlúčiteľnosť funkcií zasadal dňa 3.12.2013 na základe podnetov, ktoré podal GINN, aby vyšetril a prípadne potrestal nominantov politickej strany SMER-SD. Tento príspevok vznikol za podpory občanov: http://www.ginn.pro/podpora
—————————-
Výbor NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií nebude vyšetrovať podnet voči poslancovi Augustínovi Hambálkovi (Smer-SD) za to, že v majetkovom priznaní neuviedol svoj podiel v spoločnosti T. B. S. servis-služby, spol. s r. o. Poslanci vládneho Smeru-SD, ktorí majú väčšinu, na dnešnom rokovaní výboru návrh na konanie nepodporili.
Celý článok: http://www.teraz.sk/slovensko/smer-kolegu-hambalka-podrzal/66503-clanok.html
—————————-
Podnet č. 1: Augustín Hambálek, poslanec NRSR za SMER-SD, podpredseda Trnavského VÚC – v majetkovom priznaní neuviedol svoj podiel v súkromnej firme
Podnet č. 2: Branislav Kušík, nominant za SMER-SD, ekonóm zo spisu GORILA – na Slovensku dozoruje štátne firmy, zatiaľ čo v Čechách podniká
—————————-
Ak nejaké médium úmyselne zneužíva svoje postavenie, tak musí prísť pokuta, ktorá dané médium zlomí… Dnes sú medzi novinármi špičkové osobnosti, ktorým môžem povedať najtajnejšie informácie a viem, že ich nezneužijú. Na druhej strane sú novinári, ktorí si veľa vecí vymyslia.
Robert Fico • 11.3.2012, predseda strany SMER-SD • Slovo, č. 47, rok 2000
—————————-
Nasledujúce video nie je vymyslené… GINN ďakuje za vašu podporu.
—————————-
Zákon neplatí pre všetkých rovnako! Poslanci vládnej strany SMER-SD znova rušia alebo oddiaľujú konania, kde zákon porušili nominanti strany SMER-SD.
—————————-
Buď žijeme, alebo zomierame štýlom života, aký sme si zvolili.
—————————-
Výbor hlasovaním poslancov za SMER-SD doteraz nepripustil na prerokovanie podnety proti: Jana Vaľová (SMER-SD), Augustín Hambálek (SMER-SD)
Branislav Kušík je zatial ešte v konaní!
—————————-
Štáty bez spravodlivosti nie sú nič iné, než rozsiahle bandy.
Lucius Annaeus Seneca, starorímsky filozof, politik, * 4 / 3 pred Kr. — † 65
—————————-
Vždy buďte spravodliví. Tým sa jedným zavďačíte, druhých ohromíte.
George Bernard Shaw, anglický aforista írskeho pôvodu, hudobný a divadelný kritik
Nositeľ nobelovej ceny, * 1856 — † 1950
—————————-
Kušík pôsobí v týchto štátnych spoločnostiach: Letisko M.R.Štefánika – Airport Bratislava, Letisko Poprad – Tatry, a.s., Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, Slovenská Pošta, METRO Bratislava a.s., Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
—————————-
Ako skončí konanie proti GORILE? Ochráni SMER-SD Branislava Kušíka? Už čoskoro na schôdzi výboru NRSR.
—————————-
Blížia sa voľby a ľudia si idú znova niečo zvoliť. Je preto zodpovedné prísť voliť a vybrať zodpovedne! Ako povedal pán Osuský: „Lebo ľud si to zvolil. To je ako keď si mladá dievčina zoberie opilca, o ktorom je všeobecne známe, že pije – už keď si ho berie. A potom ju 25 rokov otĺka, každý druhý deň a ja sa pýtam – a nebola pri tom, keď si ho brala? Nevedela, koho si berie? Občas sa človek vyfarbí, ale niekedy sa stáva, že si ľudia aj 3x za sebou niečo zvolia – asi vedeli, čo si volia. Tak potom s tým musia žiť!!!“ Slávik: „V prípade tej slečny s tým opilcom žije len ona. No v prípade volieb aj ostatní občania“.
—————————-
Produkcia a réžia: Martin Daňo
Účinkovali: Miroslav Beblavý, Oto Brixi (chýbal), Peter Fitz,
Milan Géci, Monika Gibalová, Pavol Goga, Ján Mičovský,
Oľga Nachtmannová, Peter Osuský, Alojz Přidal, Róbert Puci,
Viera Šedivcová, Branislav Škripek (chýbal), Iveta Lišková, Zsolt Simon,
Marcel Slávik, Martin Daňo
Hudba: Dan-o at danosongs.com / Orb of Envisage
GINN.pro © 2013