Sponzor Redbull, žiarliví novinári, juristutka Berthotyová a oslávenec Harabin

Sponzor Redbull, žiarliví novinári, juristutka Berthotyová a oslávenec Harabin

Tu je rýchly príhovor Martina Daňa o aktuálnom dianí v jeho okolí. Podporte GINN v našich aktivitách: target=“_blank“ rel=“nofollow“>https://www.ginn.press/podpora
Spoločnosť RedBull sa ostro ohradila proti používaniu ich výrobkov vó videách GINN – vraj sa to nezhoduje s ich firemnou filozofiou a žiadajú nás o upusteni)e od týchto aktivít, kde by ich výrobky boli spájané s nami.
Zistili sme – kto RedBull na naše video upozoril. Zrejme to boli žiarliví novinári, ktorým nešlo do hlavy ako by bolo možné, že nás takáto korporácia vôbec financuje 🙂 Zrejme bol za listom, ktorý nám RedBull poslal DenníkN a Veronika Prúšová, ktorá sa nás na ich sponzoring pýtala iba pár dní po zverejnenom videu. Rovnakým spôsobom nám podporovateľa chcel odplašiť Filip Struhárik (tiež DenníkN) keď pána Jančuru z RegioJet bombardoval dotazmi, či podporuje na Slovensku revolúciu, keď podporuje GINN, že či toto je jeho spôsob presadzovania svojich záujmov.
Uvidíte aj telefonát, kde Štefan Harabin povedal svoj názor na sudkyňu Najvyššieho súdu Elenu Berthotyovú, ktorá teraz získala podivnú cenu za Judikát roka a zrejme ju pripravujú aj na post predsedníčky Najvyššieho súdu.
https://www.etraend.sk/trend-archiv/rok-2017/cislo-17/judikat-roka-dal-za-pravdu-matke-s-detmi-na-uteku.html
Pravda je však taká, že Berthotyová vôbec nie je kvalitná sudkyňa. Len v poslednom čase jej Ústavný súd zrušil niekoľko rozhudnutí (kauza Biele kone) a sústavne popiera práva aj Martinovi Daňovi v každom spore čo jej pristane na stole a všetko ukazuje na to, že je to ďalší biely kôň Roberta Kaliňáka v justícií.
Po týždni v tvrdej práci pod holým nebol nabral Martin Daňo hnedú farbu pokožky – skoro ako mexický konzul Václav Mika (šef RTVS) a tak ho napadá, či si nepodá prihlášku na generálneho riaditeľa RTVS (uzávierka je 10.5.2017) Hoc nemá vysokú školu, ktorá je podmienkou prijatia, môže to aspoň skúsiť. Podmienka vysokej školy sa zdá diskriminačná, nakoľko väčšina najúspešnejších manažérov sveta nikdy vysokú školu nemali v čase keď svoje úspechy dosiahli. Dokonca predsedka Európskeho parlamentu Martin Schultz má iba základnú školu! Ani mnoho poslancov nemá vysokú školu ale do funkcií volia vysokoškolákov´- je to naozaj zaujímavá problematika, nakoľko väčšina ľudí si vysokú školu spravilo len formálne práve kvôli funkciám.
A vo videu sa spomína aj Husákov syn – Ján Čarnogurský, ktorý sa na sociálnej sieti vyhráža exekúciami a straší našich podporovateľov, že nech nám neposieajú peniaze, lebo skončia u jeho exekútora. Za to na podivného advokáta podáva disciplinárny podnet na Slovenskú komoru advokátov.
Takže tak.. pripravujeme ďalšie zaujímavé videá..
—–
Špičkové stavebné lasery Hedue dodáva dodávateľ BauLaser z Nemecka:
https://www.baulaser.net/
vo videu je rotacny laser s horizontalnym a vertikalnym lucom Hedue R2 – nova verzia 2017
——
GINN podporujú občania https://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Elena Berthotyová, Zuzana Ďurišová, Juraj Kliment, Robert Kaliňák, Andrej Kiska, Václav Mika, Štefan Harabin, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, redbull, redbull cola
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia