Správy 29.04.2021 | qanon.sk

Správy 29.04.2021 | qanon.sk

Prichádza Búrka. Udalosť pod falošnou vlajkou sa začína. Aliancia predstavila tretiu svetovú vojnu ako Kybernetický útok / falošnú jadrovú hrozbu, ktorá by spustila stanné právo na celom svete. zdroj

20 vysoko postavených francúzskych vojenských funkcionárov zverejnilo výbušný protestný list proti vláde požadujúcich kroky proti rastúcej kriminalite gangov prisťahovalcov, terorizmu, americkému anti-bielemu politickému aktivizmu a zón so zákazom vstupu. Postavili do kontrastu celkový nezáujem štátu čeliť týmto výzvam s brutálnym útlakom Macronovho režimu voči populistickému hnutiu Žltá vesta.

List bol zverejnený 21. apríla a podpísaný bývalým šéfom elitnej francúzskej cudzineckej légie generálom Christianom Piquemalom spolu s ďalšími 19 osobami podobného postavenia. Generál Piquemal je v priebehu rokov známy svojim vlasteneckým a protiimigrantským aktivizmom.

To, že toľko najvyšších predstaviteľov armády je ochotných uviesť svoje mená na vyhlásenie, ako je toto, spôsobuje problémy francúzskej plutokracii. Macron a francúzska vládnuca trieda sotva dokázali odložiť protesty francúzskych vidiečanov v Paríži, neradi sa dozvedia, že na stole je vojenská vzbura v poprednom štáte Európskej únie. zdroj

Naša revolúcia teraz začala a bude pokračovať, kým sa nepresadí pravda, naša skutočná sloboda a voľné trhy! Budeme stavať na úplne nových základoch pre založenie ľudovej ekonomiky so systémom peňazí QFS, voľnými trhmi a inovatívnymi samosprávnymi komunitami riadenými spoluobčanmi. zdroj

Francúzska armáda varovala Emmanuela Macrona, že ho majú v úmysle násilne odvolať z funkcie. Čo to znamená pre zvyšok sveta? zdroj

V tomto procese transformácie má dokonalý zmysel lepšie pochopiť temnú stránku včas, skôr ako sa rozlúčite s dualitou.
Prinajmenšom v tejto krajine vidíme týchto temných v obrovskom satanskom konglomeráte v politike, médiach, šoubiznise, cirkvy, vysokých financiách, veľkých spoločnostiach, súdnictve, výkonnej moci a športe.

🔸Na sociálnej úrovni vidíme úplne bežných zločincov. Sú to lupiči, lúpežníci, vydierači, chudobní, teroristi, podvodníci, osoby, ktoré berú rukojemníkov a násilní zločinci.
Rovnako ako u všetkých Chazarov, Sionistov alebo Židov z Talmudu, záleží len na tom, aby čo najviac ukradli čestným ľuďom.

🔸Po právnej stránke sú to všetci vojnoví zločinci a zločinci v oblasti ľudských práv, ktorých zločiny NIKDY nevypršia.
Navyše sú všetky postavy účastníkmi obrovského organizovaného zločinu gangov so základným obsahom pedo-kriminality.
Toto všetko dohromady je ich istý rozsudok smrti.

🔸 Na morálnej úrovni vidíme aktérov úplne oslobodených od morálneho, alebo etického rámca bez akýchkoľvek ľudských hodnôt.

🔸 Na úrovni správania zažívame psychopatov, šialencov, dobrovoľne podliehajúcich maximálnemu zotročeniu.

🔸Na kvantovej, fyzickej úrovni ide o interferenčné algoritmy porovnateľné s počítačovými vírusmi, ktoré na rozdiel od biologických vírusov skutočne existujú.
Premenené na scénu filmu „Matrix“, je to dav „pánov Smithov “. Temní bojovníci systému proti skutočným ľuďom.

🔸 Na úrovni duality ide o osobné stelesnenie „temného“, zatiaľ čo skutoční, čestní ľudia predstavujú „svetlo“.

🔸Na historickej úrovni zažívame poslednú, najnovšiu generáciu všetkých, ktorí sa vrátili ku Kainovi, ktorý na začiatku ľudstva zabil svojho brata Ábela. Pozeráme sa teda na reťazec s menami ako Kainiti, Babylončania, Hebreji, faraóni, Chazari, jezuiti, sionisti, židia z Talmudu a nacisti, noví Nemeckí „účastníci BRD“.

🔸Na úrovni stvorenia na druhej strane títo menovaní stelesňujú opačný pól animovanej ľudskej bytosti ako božského tvora.

🔸Na prírodnej úrovni som to chcel porovnať s hnojom, alebo kravskými sračkami. To by však bola zjavná chyba. Vďaka Bohu som si včas uvedomil, že hnoj aj kravské sračky sú súčasťou stvorenia a určite predstavujú pozoruhodnú hodnotu. Dospievam teda k záveru, že nemajú k svojej povahe ekvivalent, čo je tiež logické.
Nie sú súčasťou konštruktívne kreatívneho. zdroj

Sudca odmieta návrh demokratov, aby okamžite zastavili Arizonský audit zdroj

To, čo strážcovia zariadili, pôjde vpred a my už budeme len na ceste. Bez obáv, pretože čokoľvek nás čaká v budúcnosti, bude skutočne dobré.

Zlo nás nebude nasledovať tam, kam ideme. Neexistuje spôsob, ako vykoreniť všetko zlo na tejto planéte. Je to príliš všadeprítomné, ale ak im odstránime prísun potravy, nakoniec zomrú. Zodpovední vedia, čo treba urobiť. Potrebujeme iba vieru a trpezlivosť.

Prinesie may day prvý májový deň? Myslím si, že Biele klobúky majú zvrátený zmysel pre humor a baví ich otáčať čiernu mágiu na psychopatov, takže by ma neprekvapilo, keby mali niečo v rukáve.

Vodiči nákladných vozidiel si zjavne všimli nejaké bizarné správanie na cestách a zaujímalo ich, či to súvisí s vakcínami:

„Mám startupovú spoločnosť a ako taká pracujem každý deň v týždni. Každý deň som na ceste smerujúcej tam a späť z domu do svojej kancelárie v oblasti Raleigh-Durham cez cestu I-40.

Nedávno som si všimol obrovský nárast zdanlivo bizarných nehôd. Vozidlá všetkého druhu, zvyčajne singulárne, zbiehajúce z cesty a búrajúce. Nie v zlom počasí. Nie uprostred noci. Len tak zrazu.

Tiež som si všimol, že ľudia jazdia ako „omámení“, rozhliadajú sa, zastavujú nepravidelne a jazdia rýchlosťou zvyčajne 10 mph pod rýchlostným limitom na vedľajších cestách, ale veľmi rýchlo na primárkach.

Jazdím na miestnom trhu už veľmi dlho a také správanie som predtým nevidel. Zaujíma ma, či to nie je začiatok poškodenia mozgu nejakého druhu vakcínou ?“


Teraz, keď ste to spomenuli … aj tu sa to deje.

Príval nezmyselných nehôd.

Žiadna príčina … len zbehnutie z cesty do priekop a riek … do stĺpov … do iných automobilov ..Bez dôvodu. Ani rýchla jazda.

Je to, ako keby každý mal za volantom náhle infarkty alebo mdloby.

__

Všímam si to za posledné 2 až 3 týždne, ale za posledný týždeň sa to stalo oveľa výraznejšie.

Niečo podobné som videl aj s parkovaním. Vidím ľudí, ako jazdia po parkoviskách, hľadajú miesto na zaparkovanie, opakovane jazdia okolo otvorených miest a nakoniec si vyberú nejaké náhodné miesto na zaparkovanie. Ako by si nemohli „zvoliť“ jedno. Naozaj zvláštne.

__

Maine, kuriér:

Určite dobrý postreh, ktorý som si všimol aj ja. Časť o tom, že ľudia jazdia teraz smiešne pomaly, sotva dokonca dodržiavajú rýchlostný limit. Už ich ani nečakám, väčšinou okolo nich prefúknem v opačnom pruhu, rýchlo sa na nich pozriem a na oddelení na poschodí (mozog) je určite stlmené svetlo.

Skutočne sa to zhoršuje v posledných niekoľkých týždňoch, našťastie som na dovolenke, takže som sa vyhýbal cestám, takže nemôžem povedať, či sa situácia zhoršila, ale až do tej miery, že som v poslednej dobe myslel na skončenie práce kuriéra.

Úprimne sa nebojím smrti z covidu, môj veľký strach je, že zomriem počas šoférovania tým, že niekto zle zareaguje kvôli vakcíne.

__

Môj svokor je agresívny pro-vax. Posledných pár dní má závraty a je veľmi slabý. Mimochodom, je očkovaný. Pre tieto príznaky prestal šoférovať. Vidí, že to spôsobuje veľa nehôd medzi očkovanými.

__

Zaznamenal som pozoruhodnú dávku priamych kolízií a vysoký nárast zrážok do stromov po celých USA.

__

Posledné dni som jazdil na SUV svojej sestry, aby som navštívil hospitalizovaného príbuzného. Je zdravotná sestra a bola očkovaná asi pred 3 mesiacmi. Jazdila veľmi nepravidelne a trochu akosi medzi pruhmi. Nikdy som nepočul o tom, že by mala nehodu za celé desaťročia jazdenia … ale posledných pár dní ich takmer mala niekoľko. Ani ona netlačí na vax už tak silno ako v januári. Možno preto, že mala nejaké príznaky, akoby mohla tušiť „vražedná vakcína“? Ale nič o tom nespomína.

__

Išli sme v piatok – južná hranica NY, veľmi vidiecka – na nákupy v Hornelli.

Po návrate domov som okamžite povedala svojmu manželovi, ako šialená je 19 (smerom na medzimesto), veľa nákladných vozidiel jazdilo hneď vedľa dvojitých čiar, autá sa vlnili, akoby bol vodič v inom svete.

Donald Trump plánuje vrátiť zhromaždenia MAGA

Stále sa usmievajte a tešte sa z víťazstiev, priatelia. Nemôžeme zabrániť všetkým tragédiám, ale môžeme zostať pozitívni. zdroj

Tieňové predsedníctvo a zúčastnení zradcovia vrátane Johna Kerryho.
Anoni už vedeli, čo sa práve teraz prevaľuje v MSM

Federálni agenti prepadli byt Rudy Giulianiho v NYC
Ako zavádzate dôkazy do vyšetrovania (legálne)?
Kto má všetko?
Metódy, ktoré informácie zhromaždené / získané?
Prípustné podľa zákona?
Vložte Rudyho.
zdroj

Hovorí nám o MGM Grand.
Infraštruktúra.
Zelená budova.
Mr Pool – Toto je znamenie, na ktoré si čakal zdroj

Politici ovládaní globalistami stanovili zoznam daní pre americký ľud, aby mohli tieto peniaze použiť na financovanie svojich nelegálnych aktivít, na podporu ich agend a naloženie ich špinavých vreciek, zatiaľ čo sa budú hlúpo maskovať za hlúpu hru. Tieto peniaze prepierajú do zahraničia pod zámienkou zahraničnej pomoci a potom ich „potajomky“ vracajú späť k sebe. Tieto peniaze sa tiež používajú na výplaty a obchody typu backdoor.

Slovo potajomky som dal do úvodzoviek, pretože v digitálnom svete nikdy nič nie je skutočne tajné.

Peniaze sa musia pohybovať z jedného miesta na druhé prostredníctvom bankových prevodov. Každá jedna transakcia sa dá vysledovať. To platí pre elity na celom svete.

Keď ste sledovaní … je vysledovaná každá transakcia.

Nasledovanie peňazí vedie k hľadaniu súvislostí.

Nájsť súvislosti (často medzi rodinami) vedie k tomu, že sa (väčší) obraz vykreslí.

Po vytvorení spojenia sú oči / uši na stopkách a komunikačné / finančné linky sú v podstate prerušené.

Potom nastane panika a urobia sa chyby. Nakoniec sa začnú zmiešať a premenia sa na ničivé chyby.

Medzitým … stále všetko sledujeme.

Intenzitu panických záchvatov si viem len predstaviť.

Vedia, že máme všetko.

Vedia, že ich čas na Zemi je výrazne obmedzený.

Nastal čas vziať našu planétu späť od zla.

Už sa nie sú schopní skryť v tieni.

Zlikvidujeme každého jedného z nich.

Najväčšou chybou, ktorú kedy urobili, bolo pohrávanie sa s našimi deťmi …KONIEC HRY. zdroj

Som zdravotná sestra na oddelení, ktoré podáva vakcínu. Tu je obrázok samotnej vložky, ktorá je v krabici s vakcínou Moderna. Kde je zoznam zložiek?

Japonsko
Rusko
Turecko
Holandsko
Všetci ohlasujú štátne sviatky od 29. cez prvé dva týždne mája.
Chýba mi nejaký? zdroj

Grécko. Tento týždeň je SVÄTÝ TÝŽDEŇ zdroj

„Znaky a symboly vládnu svetu, nie slová ani zákony“ ~ Konfucius

Čierna mágia
Tajní globálni usporiadatelia, používajú znaky a symboly na dokázanie svojej vernosti a slovami zavádzajú „ignorantov, ktorí nechápu tajnú symboliku“.

My, ľudia, sme považovaní za ignorantov. Kým sa zobudíte so svojimi SKUTOČNÝMI OČAMI (uvedomte si), aby ste videli ich zámer a program.

Niektoré z najbláznivejších znamení a symbolov používaných elitou (politici, hollywoodski herci, slávnosti, športové hviezdy, riadiaci pracovníci spoločností, vplyvy atď.) Sú:
👁Vševidiace oko (skrýva jedno, zdôrazňuje)
🤟Diablové rohy
🤫Symbol ticha
👋Skrytá ruka
✝️obrátený kríž – pretože nenávidia kresťanstvo a Ježiša.
Pentagram – pretože veria, že im dáva magické sily, a používajú ich v mnohých satanských rituáloch.

Je to iba niekoľko bežných znakov, ktoré sú súčasťou tajného jazyka ich oddanosti Luciferovi a sú skryté vo svete slobodomurárstva.

Akonáhle sa pozriete, SKUTOČNÝMI OČAMI, vidíte a nemôžete nevidieť. Tieto symboly sú všade.

Nezáleží na tom, či tomu veríte, alebo nie. ONI áno. A majú oveľa viac vedomostí o tom, kto NAOZAJ sme, ako sa ešte musí väčšina na tejto planéty prebudiť. Snažia sa umlčať a zúfalo potláčajú vedomosti, o ktorých nechcú, aby ste ich poznali.

Prečo? Pretože vy ako prebudení individuáli ste oveľa silnejší ako všetci spoločne.

Ste hore? Alebo ochotní prebudiť sa k pravde veľkého podvodu, ktorý sa hrá na celom svete? Viete o agende, ktorá je „skrytá“ rovno pred očami? Len hlupáci nevidia, pretože sú NEochotní vidieť. Elita sa smeje a vysmieva sa takým nevedomým bláznom …… týmito symbolmi. zdroj

Na hraniciach Tadžikstanu a Kirgizska je boj.

Kirgizsko bolo na križovatke niekoľkých veľkých civilizácií ako súčasť Hodvábnej cesty a ďalších komerčných trás.

Ako je uvedené vyššie, bitka je krytím úplne niečoho iného.
Čoskoro sa dočkáme aktualizácie. zdroj

„Žltá tehlová cesta“
Najväčšie obchodovanie s deťmi vedie z Wu-chanu do všetkých častí sveta. zdroj

Stredná štátna oblasť Wuhan.
Veľké farmaceutické
vakcínové / vírusové laboratóriá
Odber Adrenochrómu
Odber orgánov 
Hodvábna cesta
BTC – mince zamerané na obchodovanie s deťmi
Všetko sa vracia k laboratóriám Chazariánov – Bill Gates a George Soros. zdroj

Od Lina Wooda:

Joeyho „Bribesa“ Bandita som v tejto miestnosti nenašiel. Kde je Joey?
Čakal som v tejto miestnosti niekoľko minút, ale stále žiadny Joey.
Trpezlivo čakám.
Ani tu nie je Joey.
Nie. Joey tu nie je.
Trochu osamelý čakám v tejto miestnosti na Joeyho, takže sa pri mne zastavila moja výkonná asistentka, ktorá mi robila spoločnosť. Stále žiaden Joey v dome.
Moja neuveriteľne efektívna výkonná asistentka súhlasila, že tu počká, ak sa ukáže Joey. Odišiel som ho hľadať do iných častí domu.
Žiadny Joey. Stále hľadám.
Nie som si istý, či nájdem Joeyho v dome, a tak som si myslel, že ho skontrolujem vonku.
Žiaden Joey v dohľade. Ešte jedna izba na kontrolu.
Wow. Myslel som, že by som mohol nájsť Joeyho v tejto miestnosti, kde pre seba urobí nelegálnu dohodu. Ale nie. Nie je tu Joey.
Môže byť v TEJTO kancelárii ??? 
Mal som pravdu. Žiadny Joey v Oválnej pracovni. Ale narazil som na nášho prezidenta Spojených štátov. Prezident Trump sa tam zdržiava a pracuje v kancelárii, v ktorej sme ho znovu zvolili, aby slúžil po historickom drvivom víťazstve 3. novembra 2020.
Chystal som sa zastaviť v Castle Rock Studio a hľadať Joeyho, ale GhostEzra navrhol, aby som zamieril na toto miesto. Snaží sa mi niečo povedať ??? zdroj
V capitole sa stala obrovská udalosť
[msm] úplne ticho
polícia, sanitky _U.S vojaci vystupujúci z autobusov Ostreľovači rozmiestnení naprieč budovami
_odťahované vozidlá
Incident do noci s
Nádrž s kolesami priamo pred Bielym domom
_policajné rádiá tiché 21:00
Včera ráno pred incidentom v hlavnom meste o 17.00 h… Tvorcovia filmu boli v Bielom dome // Včera kolovali parodické fotografie od Lin Wooda //
Prázdny biely dom
Zaujímavý mesiac prichádza
may day

Arizona počítala 2,1 milionu hlasů ručně, už jsou na plus 200,000 hlasů pro Donald J. Trump a tim pada Arizona k Patriotum Republikanum … zdroj

Včerejší prohlídka kanceláře a domu RUDYHO GIULIANIHO v New Yorku. Politik bojuje jako právník Donalda Trumpa. Giuliani poté: „FBI prohledala všechno, žádný problém, až na to, že nechtěli pevný disk z HUNTER BIDENS LAPTOP, i když jsem jim ho nabídl.“ Nyní již proslulý pevný disk měl obsahovat důkazy o špinavých obchodech rodiny JOE BIDENA na Ukrajině a další usvědčující materiály. Ale FBI ji nechtěla. zdroj

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, sediaci ľudia a interiér
Co myslite vy??? Proc se oba drzi za pravy loket??? Nahoda??? Ja jsem se s takovym gestem jeste nesetkala zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „ATION FRIDAY, 75% of adverse deaths in India within 3 days of jab, says study Serious Events In India reviewing India, EU, UK Bear 700 severe Striking Similarities events reported after vaccination STANDARUS within“
V Indii udelali Studii a zjistili ze 75% ockovanych lidi umira do 3 dnu po prvni davce.
Noviny jsou z 9.4.2021.
Time of India. zdroj

Celý segment VH1, oslavujúci Jeffreyho Epsteina, doslova ukazuje jeho oddanosť Billovi Clintonovi a Kevinovi Spaceymu. Poukazujú tiež na to, že má svoje vlastné chemické laboratórium v ​​suteréne a vedcov svetovej triedy, za ktoré platí „20 miliónov dolárov ročne za vykonávanie akýchkoľvek experimentov s profesorom na Harvarde“. > Adrenochrómová ťažba práve tam na Manhattane v New Yorku? video

Na obrázku môže byť 1 osoba a stojaca osoba
On snad nema jedine foto bez zednarske symboliky 🤷‍♀️😂😂😂😂🤣🤣🤣
Sahnuti na bryle
slouží jako symbol příslušnosti k Lozi, bez ohledu na to, zda jsou brýle odstraněny, sevřeny nebo jednoduše drženy v ruce, i zde jsou v závislosti na podkladu textu tajně přenášeny pokyny zdroj

Velka racie v LEVÉ SCÉNĚ v Lipsku. Stovka policistů v současné době prohledává pevnost Connewitz. zdroj

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, sediaci ľudia a text, v ktorom sa píše „Tweet Aarif Shah This is where India is right now. ANI Medical apathy! Man awaits ambulance while carrying mother's oxygen cylind... 1K views 3 years ago 840 ÛwtAndrod 2 105 Share 2,495 Download EW Save ANI News Official 258Ksubscribers SUBSCRIBE“
Takto funguje manipulace.
Pořiďte snímek z doby před 3 lety a jen prohlašujte, že je aktuální. Takto se zachová panika …
Pamatujete si obrázky z Itálie se všemi rakvemi? zdroj

Ohromující průzkum veřejného mínění, který tvrdil, že 85 procent Američanů včera přijalo společný projev Joe Bidena, se ukázal jako PODVOD, přičemž průzkum veřejného mínění YouGov provedl průzkum pouze u 169 republikánů v rámci širšího 943 dotázaných lidí (National Pulse) zdroj

Mala uvaha, co je Měsíc a jak by to mohlo fungovat, že ta věc má tak velký dopad. Někteří říkají, že pokud by se vypnul (např. Solarflash), pak bychom okamzite měli všechny naše skutečné schopnosti a viděli skutečnou realitu. zdroj

Zdieľať článok


Loading…