Statočný hovorca Gürtler! Predseda strany dezertoval a nehovorí!

Dňa 30.3.2015 sme sa boli pozrieť v budove úradu Bansko Bysrického kraja u župana Mariána Kotlebu akého nového hovorcu tam prijal. Je to totiž svetový unikát: Predseda jednej strany robí hovorcu lídrovi inej strany 🙂 Pozrite sa na hovorcu Gürtlera.
GINN pôsobí vďaka finančnej podpore občanov http://www.ginn.press/podpora
————————-
Vladimír Gurtler bol predsedom strany 7 statočných – je teda najstatočnejší zo všetkých statočných – opak sa však ukazuje pravdou. V Januári 2015 sa stal hovocom Mariána Kotlebu, ktorý je županom v Banskej Bystrici a bol lídrom Ľudovej strany Naše Slovensko.
Keď sme požiadali, aby hovorca prišiel a zodpovedal na naše otázky – zutekal.
V minulosti Vladimír Gürtler povedal: „Slováci žerú sračky.“
————————-
Novým hovorcom Banskobystrického samosprávneho kraja sa od 1. 1. 2015 stal JUDr. Vladimír Gürtler. Vladimír Gürtler vyštudoval Právnickú fakultu UPJŠ v Košiciach. V roku 1995 si právne vzdelanie rozšíril stážou na University of Limerick v Írsku. V roku 1998 absolvoval Young Managers Program na Cyprus International Institute of Management a v rokoch 2007 a 2012 participoval na akciách organizovaných The John Marshall Law School. Takmer 15 rokov vykonával súkromnú advokátsku prax. Ostatné dva roky pôsobí ako manažér a poradca pre oblasť strategického riadenia.
————————-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015