Štefan Harabin o novinároch: Mnohí sú hlúpi alebo zaplatení!

Krátke video vzniklo počas interview o policajnej inšpekcii a dôvodoch jej nezákonnosti. GINN pripravuje celé video o pochybných praktikách na Ministerstve vnútra SR. Štefan Harabin vyjadril názor na prácu rôznych novinárov – chodia nepripravení a veciam nerozumejú, teda sú hlúpi alebo sú zaplatení. Zároveň vyjadril pochvalu GINN a Martinovi Dańovi, že na rozhovor príde vždy pripravený a oboznámený s problematikou na ktorú sa pýta.
Š. Harabin tiež povedal o nezákonnostiach a dôvodoch jeho rozhodnutí oslobodiť toho – či onoho policajta, čo sa deje väčšinou len preto, že celé trestné konanie a neskorší súd boli konané na základe nezákonných dôkazov alebo iniciované nezákonným vyšetrovacím orgánom – takým je napríklad Inšpekcia PZ, ktorá je priamo podriadená ministrovi vnútra a teda nespĺňa základné atribúty nezávislosti a stala sa nástrojom politického boja a mocenských ambícii smeru v boji proti nepohodlným policajtom.
Bývalý predseda Najvyššeiho súdu a súdnej rady tiež povedal čo zažíva v súčanosti: „Nemám ani USB kľúč. Vraj nie sú peniaze. Ale keď nie sú peniaze, ako to , že si tam úradníci kupujú nové autá?“
Ako zverejnil GINN, predsedníčka súdnej rady – Jana Bajánková – si kúpila nové AUDI za takmer 60 tis EUR – pritom na úrade má málo-pouívaný – novú – 2 ročnú – SuperB. A míňa sa neúčelne aj na iné veci – napr. taliansky nábytok a pod.
Veď pozrite si video…..
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Najvyšší súd SR, Bratislava
Dátum nakrúcania: 30.6.2016
Osoby: Robert Kaliňák, Robert Fico, Štefan Harabin, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia