Stíhaná exekútorka šokovala vzorným prístupom! (upútavka)

GINN, Martin Daňo a Rudolf Vaský navštívili exekútorský úrad v Dunajskej strede vo štvrtok 26.5.2016 . Sídli tam exekútora Katarína Szabóová, rod. Baňárová, proti ktorej v súčasnosti vedie Slovenská komore exekútorov najviac disciplinárnych konaní. Chceli sme ju teda vidieť na vlastné oči. Aká je pravda o jej údajných prečinoch? Mysleli sme, že to bude podobné ako u exekútorky Marcely Zummerovej z Michaloviec, ktorá sústavne pácha nezákonnosti a je mimoriadne agrestívna – opak bol však pravdou. Je to paradox!
ten deň sa konala dražba nehnuteľností. Zaplatili sme zábezpecku – Rudolf Vaský bol dražiteľ a Maritn Daňo splnomocnený zástupca a všetko sa javilo skutočne ta, že ju prichytíme na nejakom nezákonnom postupe – ale márne. Dražba prebehla absolútne hladko a dokonca samotná exekútorka bez slova vypísala plnú moc Rudolfa Vaského na Martina Daňa a exekútorka nemala ani žiadne výhrady ku zapnutým kamerám – taktiež jej neprekážalo ani nakrúcanie samotnej dražby. Napätie by sa v to ráno na úrade dalo krájať – aj keď spočiatku trochu nesvoja – exekútorka to nakoniec zvládla maximálne na jednotku. Videli sme aj absolútne vzorné a ukážkové správanie jej pracovníčky Zuzany Gaálovej, ktorá to všetko spisovala a evidovala.
Ukázalo sa, že práca GINN po rokoch prináša ovocie. Na naše prekvapenie je naozaj zvláštne, že najviac disciplinarne stíhana exekútroka sa ukázala pred verejnosťou tak, ako by sa mal správať asi každý exekútor. Potvrdzuje sa aj to, že neraz tí „najvzornejší“ páchajú najväčšie nezákonnosti (vid napr prípady okolo exekútora menom Rudolf Kruty, a dalsi, ktori požívajú akúsi nepísanú exekutorskú „imunitu“- všetko je však len do času)
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Dunajská streda
Osoby: Katarína Szabóová, rod. Baňárová, Zuzana Gaálová, Rudolf Vaský, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia