Strážske: Polícia pokutuje na základe videa na JorTube

Policajt Kalman zo Strážskeho sa preslávil výslovnosťou známeho portálu Youtube – on tomu hovorí Jortube. Boli sme sa na neho pozrieť
Nahrávky GINN vznikajú s podporou občanov http“//www.ginn.pro/podpora
———————-
Novinár Martin Daňo je podozrivý z toho, že údajne 4.2.2014 cestou na exekútorský úrad sa medzi obcami pohybovať autom na ceste v ľavom jazdnom pruhu, čo vyplýva z videa zverejného na portáli Youtube, resp. JorTube.
Zdá sa tak, že na Slovensku policajti v pracovnej dobe sledujú videá a udeľujú priestupky už aj za to, čo sa na nich deje a to bez bližšieho skúmania veci. Alebo je to iba pomsta policajta, ktorý zasahoval dňa 4.2.2014 na Exekútorskom úrade Mgr. Marcely Zummerovej v Michalovciach? Alebo je to aktivita samotnej exekútorky?!
Pri prve návšteve GINN u exekútorky Zummerovej (4.2.) privolal na exekútorsky úrad policajta Michajla bývalý policajt Peter Veligdan, ktorý je druh Viery Kereštánovej a tá zase je sestra exekútroky Marcely Zummerovej. Policajt MIchajlo prišiel s rukami vo vreckách, okuliarmi na hlave a bez čapice a Veligdanom si tykal a priateľsky sa oslovovali.
A práve Michajlo začal viesť priestupkové konanie proti Martinovi Daňovi, ktorý ho na úrade nafilmoval. Zdá sa, že podozrivé prepojenia polície a exekútorov sa napĺňajú. Nie sú to až mafiánske praktiky? Koho chráni polícia? Občanov či exekútorov?
Má právo podozrivý odmietnuť vypovedať?
Ďalšie súvisiace nahrávky:
Prvý telefonát JorTube: https://www.youtube.com/watch?v=OZib6KV7_UA
Druhý telefonát JorTube https://www.youtube.com/watch?v=OU1ch_b4FWs
—————-
Miesto: OR PZ Strážske, 18.7.2014
Polícia Strážske: práp. Dušan Kalman
GINN: Martin Daňo
————————-
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2014
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2013, 2014