Sudkyňa, novinár, cenzúra a pokuta 200 eur. Daňo nie ste Mesiáš! Nemôžete nič!

Sudkyňa, novinár, cenzúra a pokuta 200 eur. Daňo nie ste Mesiáš! Nemôžete nič!

V zelený štvrtok 13. Apríla 2017 sa na Okresnom súde Bratislava I uskutočnil súd, zn. 18Cpr/2/2016 vo veci Mária Tomeková vs Najvyšší súd SR o určenie neplatnosti skončenia pracovného pomeru. Prišiel aj hlavný svedok – JUDr. Daniela Švecová.
Podporte GINN v akciách, ktoré nemajú na Slovensku páru http://www.ginn.press/podpora
Na NS sa pod vedení predsedníčky Švecová prepúsťajú zamestnanci veľmi podivným spôsobom – vraj pre organizačné dôvody, ktoré sa javia fiktívne, lebo na druhej strane sa tam prijímajú ľudia, ktorí pochádzajú z prostredia okolo Roberta Kaliňáka. Príkladom je aj šéf kancelárie NS Ivan Solej. Teraz musia na súde vysvetľovať, prečo sa tieto veci dejú. Už minule sa dokázalo, že sa tam zrejme húfne falšujú listiny a podpisujú bianko listiny, ktoré niekto iný vypĺňa. V tomto prípade bývalá zamestnankyňa Najvyššieho súdu žaluje vedenie súdu a jej predsedníčku Danielu Švecovú o určenie neplatnosti skončenia pracovného pomeru. Posledný súd sa konal v utorok 27.2.2017 a medzi predvolanými svedkami bol Štefan Harabin (bývalý predseda NS) a Daniela Švecová (súčasná predsedíčka NS). Konanie vedie sudkyńa Zuzana Hlistová.
Tu je video z 27.2. tu je video: https://www.youtube.com/watch?v=d1IaNRifjfw
Vtedy na súd Daniela Švecová neprišla a ako dôvod uviesla, že musí isť na Súdnu radu, čo sa ukázalo ako nepravdivé. Tiež súdu nedoručila ani podklady, ktoré od nej žiadal a preto si vyslúžila pokutu vo výke 100 EUR! Ako prvý o tom informoval Martin Daňo a zverejnil aj zábery zo súdu, za čo v úvode na dnešnom pojednávaní vyslúžil pokutu 200 EUR.
Tu je celý článok ako Švecová dostala 27/2 pokutu: https://dennikn.sk/698303/sefka-najvyssieho-sudu-neprisla-na-sud-jej-ospravedlnenie-opakovane-nesedi/
Súd 13.4.2017 začal o 9h, Švecová vypovedala o 10h a Harabin o 14h. Pojednávanie bolo verejne – napriek tomu bezdôvodne sudkyńa zakázala všetkým nahrávať obraz aj zvuk, čím zabránila verejnosti k prístupu k informáciám.
Na súd prišlo niekoľko fanúšikov GINN aj široká verejnosť, Rudolf Vaský, Martin Daňo a GINN, ktorí sa chceli osobne porzieť na zdevastovaný stav justície vlastnými očami.
Daniela Švecová znova ukázala svoj totálny právny amaterizmus a dokonca priznala, že nevie čo sa na súde, ktorý riadi deje! (bude ďalšie video)
Tu je event na FB – prihláste sa alebo rovno príďte: https://www.facebook.com/events/1076804192420458/
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Daniela Švecová, Beáta Bizoňová, Mária Tomeková, Michal Mandzák, Boris Urbančík, Rudolf Vaský, Juraj Vrablanský, Štefan Harabin, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia