Súdna úradníčka: Verejnosť informovať nebudem!

Súdny proces Poškodený Počiatek vs obžalovaný Daňo pokračuje. Dňa 8.12.2015 o 13h mal byť vypočutý svedok Robert Fico, ale keďže sa deń pred pojednávaním ospravedlil – súd sa odročil. Ospravedlnil sa aj znalec z Viedne , ktoréo si objednal Ján Počiatek – ten vraj má problémy s dopravou a v tento deň bol aj štátny sviatok v Rakúsku.
Súdna úradníčka však nechcela informovať telefonicky občanov, ktorí sa chceli dostaviť na súd. Väčšinu záujemcov informoval o zrušení súdu Martin Daňo – avšak čo tí, ktorí išli na súd a to či sa koná alebo nie si chceli overiť telefonicky? NIČ! Keď zavolali na súd, úradníčka podráždene reagovala, že kedže nie sú účastníkmi konania – informáciu im nepodá. Nemá to však logiku, pretože informácia o konaní/nekonaní súdu je verejná a nie je dôvod ju tajiť. Nie je ani pravda tvrdenie súdnej úradníčky, že na internetovej stránke Ministerstva spravodlivosti uviedla poznámku o zrušení pojednávania. Čo sa teda deje a prečo úradníci odmietajú informovať verejnosť?
Novinárovi hrozí až 5 rokov väzenia za to, že údajne povedal, že Minister konzumuje kokaín. Termín nového pojednávania včas zverejníme po oznámení súdu o novom čase pojednávania.
—–
Trestný súdny proces:
Poškodeny: minister Ján Počiatek alias Popo
Obžalovaný: novinár Martin Daňo
Možný trest: 1-5 rokov
Právny zástupca poškodeného Počiatka: Martin Čižmárik / BADUCCI Legal
—-
Mimoriadne zaujímavý trestný súdny proces Poškodený Počiatek vs obžalovaný Daňo pokračuje výsluchom svedka Roberta Fica. Novinárovi hrozí väzenie za údajný výrok, že Minister Počiatek konzumuje kokaín. Ďakujeme aj za finančnú podporu od občanov
http://www.ginn.press/podpora
—-
Účinkovali: Gabriela Nagyová, Iveta Halvoňová, Robert Fico, Ján Počiatek, Daniel Lipšic, Gabriela Nagyová, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25, drogy, kokaín, cocaine, narkotiká, ohováranie, POPO
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015