Svadba pána Bašternáka! Bol tam Kaliňák, Počiatek, Beňová a Fico?

Robert Kalińák sa vyhýba otázkam o jeho priateľskom vzťahu s Ladislavom Bašternákom – veľko-podnikateľom, ktorý je podozrivý z daňových podvodov. Naposledy pred otázkou novinárky Moniky Tódovej z DennikN – či bol osobne aj na svadbe Laca Bašternáka doslova zutekal! – zrejme preto, aby nemusel potvrdiť svoj absolútne blízky vzťah k podnikateĺovi.
GINN išiel a skumal ďaleja túto zaujíjmavú informáciu preveroval. Z niekoľkých zdrojov, ktoré si želali utajiť svoju identitu a ktorých pravdivosť ešte stále overujeme, sme sa dozvedeli, že na svadbe, ktorá sa pred nieikoľkými rokmi konala na zámku v Dunakilii bol medzi hosťami nielen Robert Kaliňák, ale aj Robert Fico, Ján Počiatek, Monika Flašíková Beňová a dokonca aj sám Fedor Flašík.
Informátori nám prezradili, že tam hrala aj hudobná skupina Kmeťoband, ktorú na verejnosti najviac reprezentuje aj Igor Kmeťo a tak sme mu zavolali, či si na túto špeciálnu svadbu pamätá a či vie potvrdiť, či na nej bol osobne aj Fico a Kaliňák. Igor Kmeťo je profesionál a informáciu nechcel výslovene potvrdiť – stále len opakoval, že by klamal, keby povedal, že si to pamätá (zrejme z dôvodu profesionálnej mlčanlivosti)
Nech tento materiál slúži pre ďalšiu činnosť novinárov a politikov – treba hľadať a preverovať ďalej.
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Robert Kaliňák, Ladislav Bašternák, Tatiana Bašternáková, Robert Fico, Fedor Flašík, Ján Počiatek, Monika Flašíková Beňová, Igor Kmeťo, Kmeťoband, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, svadba, dunakiliti, zámok, chateau, svadba, svadobný hosť, hostia, žena, muž, manželia, manželka
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia