Sviatok sv. Valentína a 3 dni ticho na Facebook-u! Ďalší blok na Martina Daňa

Martin Daňo znova nemôže písať na FB – tu je vysvetlené prečo. Je to už druhý trest v krátkom čase – to sa doteraz nestalo. Dnes je 14. Február – Valentín, tak pozdravujeme všetkých aj pri tomto sviatku.
Martin Daňo je znova zablokovaný na FB. Najprv ho blokovali na 1 deň za výraz „polobuzerant“, ktorý použil proti falošnému profilu, pod ktorým sa skrýval zrejme platený študent píšuci propagandistické články. Mal to byť zdvihnutý prst – „pozor, už to viac nerob“. Daňo sa poučil a povedal, už to viac nenapíše – ale včera prišiel ďalší blok na 3 DNI! Nemôže odpovedať ani na správy ani písať komentáre – jednoducho nič! Nová blokácia ale nie je za nový komentár – ale za starý (podobný), ktorý použil v čase za ktorý bol penalizovaný pred pár dňami, tzn. ktorý napísal spätne predtým – určite nie potom, čo bol už potrestaný. Podivné sú tie FB postupy… Takže tu je zoznam profilov, kde MD môžete nasledujúce dni sledovať:
https://plus.google.com/+MartinDano1
https://vk.com/martin.dano
https://twitter.com/MartinDano
https://www.instagram.com/martin.dano.1976/
https://www.martindano.com
https://www.youtube.com/channel/UCad24cI1mJxD1d4H4JbiSmQ?sub_confirmation=1
——–
Ak hľadáte
——-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia