Táraj Matovič a družica Kaleráb! Majú rovnakú adresu?

Pred časom sme náhodou našli pračudesné občianske združenie S.O.S.A. (čosi ako NASA) – Slovenská organizácia pre vesmírne aktivity. Ako sídlo uvádzajú obec Čukárska Paka (Veľká paka, okres Dunajská streda) – no po určitý čas uvádzali aj adresu u Igora Matoviča: Zámocká 5, 81103 Bratislava. Na tejto adrese sídlia aj firmy ako GOSPACE, Secure Space, Restartup, Well, IPAM a iné.. Matovičovu adresu tam hľadáte márne, no napriek tomu v ich priestoroch sa zohrala aj celá volebná kampaň. Neskôr sa zo Zámockej 5 premiestnili študenti do priestorov na Zámockej 18, kde zriaditli akési výskumné stredisko. Zistili sme, že do zruženia a firiem na neho napojených prúdia aj štátne peniaze – a nie malé.
Po prvom videu GINN (ako Kiska navštívil vesmírne stredisko na Zámockej 18) začali miznú z webu informácie. NIe sú tam mená a fotky predstaviteľov SOSA, ktorý boli napojení na Matoviča a jeho firmy.
Zástupcov OĽANO – sme stretli na prvom zasadaní parlamentu a zisťovali sme viac. Utekali a takmer nikto nechcel nič povedať o vesmírnych aktivítách v kanceláriach, kde má svoje sídlo Matovič a jeho strana OĽANO (resp. odial viedol svoju kampaň)
Jedným z hlavných zástupcov subjektov, kde sídli Matovič je Pavol Turčina.
Matovič hovorí, že GINN klame a neoveruje si informácie. Matovič však zverejnil, že fico ma na účtoch v Belize cez 600 miliónov EUR len na základe anonymu b
Celé video o družici a peniazoch z podivných fondov Ministerstva školstva, dopravy aj z Úradu vlády pripravujeme.
—–
pozn. v titulkoch je chyba – Eva Dubačová bola len kandidátka strany OĽaNO – nie zakladateľka
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Národná rada SR, 1. zasadanie
Dátum: 18. Apríl 2016
Osoby: Igor Matovič, Eva Dubačová, Jozef Viskupič, Veronika Remišová, OĽANO – Obyčajní ľudia a nezávyslé osobnosti.
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia