Topolánek a Fico: Rande pandúrov v Bratislave. Korupcia v utajení!

Dňa 2.12.2014 bola pod záštitou HN Klubu patriaceho do portfólia Andreja Babiša v Hoteli Devín v Bratislave diskusia s premiérom Robertom Ficom. GINN mal vstup zakázaný, napriek tomu sa dostal už ku dverám miestnosti, kde sa konferencia mala konať. Pristihli sme tam aj Mirka Topolánka – bývalého českého premiéra a osobné priateľa R. Fica. Obaja sa kamarátia a majú mimoriadne dobré vzťahy aj s veľkopodnikateľom Miroslavom Výbohom a všetci spolu figurujú v korupčnej kauze za 18miliónov EUR označovanej ako Pandur. Kým Toplánek nevedel kto je GINN – s radosťou priznal, že na Slovensko cestuje aj 3x týždenne a že v Bratislave je prakticky stále… keď však prišla Ficova hovorkyňa Beatrice Szabóova a zbadala nás – upozornila ho, že jeho prítomnosť nie je vhodná (aby sa tam zbytočne pri Ficovi neukazoval) – Topolánkovi zmrzol úsmev a náhle a bez pozdravu odišiel.
————————-
GINN podporujú občania http://www.ginn.pro/podpora
————————-
Tajné stretnutia FIca a Topolánka teda pokračujú v Bratislave. Kauzu PANDÚR vyšetruje prokuratúra v Rakúsku. Celé video pripravujeme.
Článok: http://www.ginn.pro/news/miroslav-vyboh-korupcia
Článok: http://www.ginn.pro/news/miroslav-vyboh-robert-fico
————————-
Účinkovali: Robert Fico, Mirek Topolánek, MIroslav Výboh, Martin Daňo, Rudolf Vaský
Miesto: Hotel Devín Bratiislava, 2.12.2014 o cca 10h
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2014
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2013, 2014