Tragédia, alebo komédia výberového konania víceprezidenta Finančnej správy.

Celý článok je tu: http://www.ginn.pro/news/dana-meager-konkurz
Dňa 28.8.2013 sa uskutoční výberové konanie na pozíciu „viceprezident Finančnej správy“. V súčasnosti túto funkciu zastáva Dana Meager, ktorá bola prijatá do pracovného pomeru dňa 1.3.2013 – iba jeden deň potom, ako si podala žiadosť o prijatie do zamestnania. Záhadným spôsobom ju predstavitelia Finančnej správy dokázali odskúšať, preveriť jej odborné a pracovné schopnosti a zistiť bezpečnostné riziká za menej ako 24 hodín a na doporučenie Prezidenta Finančnej správy Františka Imrecze ju Minister financií Peter Kažimír vymenoval do funkcie.
Na otázky ku spôsobu svojho prijatia do funkcie s nami už viac ako 2 mesiace odmieta komunikovať. Najprv nás chcela prijať, potom zavolala sekretárka, že stretnutie sa odloží a odvtedy sa už nikto nikdy neozval. Takto sa správa viceprezident finančnej správy?
———————————————————–
Výberové konanie sa uskutoční 28.8.2013 – pozývame Vás
GINN dlhodobo poukazuje na zneužívanie zákona o štátnej službe. Teraz máte jedinečnú príležitosť vidieť tento postup v reálnej situáci na úrade.
—————
Fanúšikov GINN sme pozvali do budovy Daňového úradu na Ševčenkovu ulicu 32 v Bratislave, kde sa dňa 28.8.2013 o 9h mal uskutočniť výber viceprezidenta finančnej správy. Zúčastní sa ho osobne aj Dana Meager – dočasna viceprezidentka – a predpokladáme, že bude aj úspešná – tak ako to popisujeme.
————————–
Verejná pozvánka na konkurz 28.8.2013 bola tu https://www.facebook.com/events/559714960755034/
————————–
Na verejnú pozvánku prišiel Ruolf Vaský a Michal Mašek. Ďakujeme… Pozvánky na tieto akcie pravidelne zverejňujeme na Facebooku https://www.facebook.com/ginn.pro a môže prísť ktokoľvek.
————————–
Hovorkyňa Finančnej správy: Patrícia Macíková, Dana Meager
————————–
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2013