Trestné oznámenie na policajtov! Podali sme ho priamo na Prezídiu PZ.

Dňa 18.9.2013 sme podali trestné oznámenie vo veci zneužívania právomoci verejného činiteľa pri zásahu voči novinárovi Martinovi Daňovi, ktorého polícia zaistila pri návšteve Prezidenta republika Ivana Gašparoviča v Humennom. Pri tomto zákroku polícia porušila zákon minimálne v 12 bodoch.
Zásah v Humennom je tu: http://www.youtube.com/watch?v=_PNaa3WhD9U
Trestné oznámenie sme chceli podať rovnakým spôsobom ako pán poškodený Minister Počiatek, ktorý podal trestné oznámenie prostredníctvom kancelárie Prezidenta PZ na novinára Martina Daňa za to, že ho vyzval na transparentný drogový test. Prezident PZ prípad pridelil priamo elitnej jednotke vyšetrovateľov Národnej kriminálnej agentúre.
Na rovnosť prístupu k občanom sa prišiel osobne pozrieť aj poslanec NRSR Igor Hraško (OĽaNO), ktorý sa pri tejto príležitosti informoval aj na policajný zásah proti občanom v Prievidzi dňa 16.9.2013. Namiesto Prezidenta PZ Gašpara ho prijal 1. viceprezident PZ Milan Lučanský – na kameru sa však vyjadriť odmietol.
—————————
Nie sme zodpovední len za to, čo robíme, ale aj za to, čo nerobíme.
Moliere, vlastným menom Jean-Baptiste Poquelin, francúzsky herec, spisovateľ, režisér a dramatik, *1622 † 1673
—————————
FB:
Podali sme trestné oznámenie za zneužívane právomoci verejného činiteľa na Prezídiu PZ a to rovnakou cestou ako poškodený Minister Počiatek, ktorý podal trestné oznámenie na novinára za ohováranie. Prezident PZ neskôr osobným príkzaom pridelil vec poškodeného Počiatka priamo elitnému tímu vyšetrovateľov NAKA (ohováranie je totiž len prečin a spadá do kompetencie obvodných oddelení PZ). Na rovnosť prístupu k občanom pri podaní TO sa prišiel osobne pozrieť aj poslanec NRSR Igor Hraško, ktorý sa pri tejto príležitosti informoval aj na policajný zásah voči občanom v Prievidzi dňa 16.9.2013…. Namiesto Prezidenta PZ ho prijal 1. viceprezident Milan Lučanský – ten Lučanský, u ktorého GINN pred časom objavil, že nemá dostatočnú bezpečnostnú previerku.
—————————
Séria: Gorila, Megalodon, 2013, Slovensko, Slovakia