Trudeauova agentúra pre verejné zdravie odporúča ďalší experimentálny COVID booster

Trudeauova agentúra pre verejné zdravie odporúča ďalší experimentálny COVID booster

  • Kanadská agentúra odporúča ďalšie očkovanie COVID-19 pre rizikové skupiny.
  • Tehotné matky by mali byť očkované, aj keď existujú riziká.
  • Rasovo znevýhodnené komunity by mali dostať posilňovaciu injekciu COVID.
  • Existujú obavy o nebezpečenstvá spojené s experimentálnymi očkovacími látkami proti COVID-19.

Občania USA: Kanadská agentúra pre verejné zdravie (Public Health Agency of Canada) pod vedením liberálneho ministra zdravotníctva Marka Hollanda vydala 3. mája 2024 jesenné odporúčanie Národného poradného výboru pre očkovanie (National Advisory Committee on Immunization’NACI)’s, v ktorom Kanaďanom odporučila, aby sa podrobili ďalšej posilňovacej vakcíne COVID.  

“Očkovanie proti COVID-19 sa dôrazne odporúča pre predtým očkované a neočkované osoby so zvýšeným rizikom infekcie SARS-CoV-2 alebo závažného ochorenia COVID-19,” tvrdí sa v odporúčaní. 

Zajímavé je, že v odporúčaní sa medzi osobami so zvýšeným rizikom nákazy COVID uvádzajú aj tehotné matky, ktoré by mali dostať vakcínu.  

Návrhy prichádzajú v čase, keď nedávne údaje z Ontária odhalili, že s distribúciou experimentálnej vakcíny prudko stúpol počet reprodukčných ochorení. Okrem toho mnohí odborníci varovali, že podanie experimentálnej vakcíny počas tehotenstva predstavuje významné riziko pre matku aj dieťa.  

NACI tiež tvrdila, že “osoby žijúce v komunitách Prvých národov, Métisov a Eskimákov alebo pochádzajúce z nich” a “príslušníci rasovo znevýhodnených a iných rovnostárskych komunít” by mali dostať posilňovaciu injekciu, pretože sú vystavení zvýšenému riziku infekcie COVID.  

NACI nevysvetlila, ako ‘rasová príslušnosť’ alebo ‘príslušnosť k rovnostárskym skupinám’ zvyšuje pravdepodobnosť nákazy vírusom. 

Odporúčanie zvýšených dávok experimentálneho očkovania prichádza v čase, keď kanadský Program na podporu očkovania (VISP) má len vyplatil 138 z 2 233 žiadostí podaných do programu. 

Podobne aj kanadský štatistický úrad uvádza odhalila že počet úmrtí na COVID-19 a “nešpecifikované príčiny” stúpol po uvoľnení takzvaných “bezpečných a účinných” očkovacích látok.   

LifeSiteNews zverejnil rozsiahle množstvo výskumov o nebezpečenstvách spojených s podávaním experimentálnych mRNA injekcií COVID, medzi ktoré patrí poškodenie srdca a krvné zrazeniny.   

Odstrely mRNA majú aj súviseli s množstvom negatívnych a často závažných vedľajších účinkov u detí.    

Napriek tomu Health Canada stále sľubuje, “[I]t’je bezpečné dostať vakcínu COVID-19 po infekcii vírusom, ktorý spôsobuje COVID-19. Očkovanie je veľmi dôležité, aj keď ste’prekonali COVID-19.”   

Vyzerá to však tak, že mnohí Kanaďania si uvedomili nebezpečenstvo očkovania proti COVID, keďže nedávne vládne údaje odhalili, že väčšina Kanaďanov plošne odmieta posilňovaciu injekciu COVID.   

Občania USA: Žiadajte, aby Kongres vyšetril prudko rastúci počet prípadov nadmernej úmrtnosti