Týždeň č. 15/2016 – zhrnutie. Puškár, Filko, Exekútori, chorý Fico a trestný súd

Zhrnutie mimoriadneho 15. týždňa roku 2016. Mal byť súd s Počiatkom, kde mal prísť svedok Fico – ale náhle ochorel a súd sa nekonal. Pátranie po Puškárovi, odsúdenie Martina Daňa za ohováranie exekútorov a v ten istý deň 20. výročie vzniku exekútorskej komory a pohreb Martina Filka. Podporte GINN v hľadaní pravdy http://www.ginn.press/podpora
To všetko nás postihlo a tu je zhrnutie:
Nedeľa 10/4:
V nedeľu mi búcha niekto na dvere – až som sa zľakol.. Puškár mi prinisol pizzu z reštaurácie Galileo – prišiel, lebo som si chcel od neho požičiať auto na na súd Počiatkom.
Pondelok 11/4
Ráno mi špioni hlásia – klukláči zasahujú su v televízii InTV a Galileu 🙂 Takže auto mi padlo – našie som iné. Po Puškárovi pátraju.
Utrok 12/4
Súd kde mal svediť Fico sa nekonal, Fico náhle ochorel a tak sa súd nekonal.
Streda 13/4
Videl Fica na rokovaní vlády – tak v Bonaparte by sme mali zriadiť putnicke liečiteĺské miesto – ako v lurdách.
Štvrtok 14/4
No vo štvrtok prišla zdrvujúca správa – Robert fico má podozrenie na Infarkt.
Následne pošta – fanúšik “Miroslav” doručíl tričká, s návrhom na spoluprácu a tak si hovorím – zanesieme jedno Ficovi do nemocnice.
Volajú mi od advokáta – prišiel trestný rozkaz – Martin Daňo sa odsudzuje na 1 rok s odkladom na 13 mesiacov – sudca OSBA I – Bohuslav Padrta – bez dokazovania – to je asi uníkát aký tu ešte nebol. Sudca, ktorý v inom prípade chránil mafiánov v kauze uverovych podvodov a spor naťahoval roky. Renáta Gudernova prišla o všetko. Takže mafiánov a exekútorov ochraňoval – ale ľudí, čo exekútorov kritizujú, odsudzuje expresne. Ústavný súd zverejnil už 4 nálezy, v ktorých buď konštatoval porušenie základného práva na prerokovanie veci bez zbytočných prieťahov a základného práva na ochranu majetku, či v jednom prípade porušenie základného práva iného vydražiteľa. Vystupoval tam exekútor Jonata – po smrti sa jeho náhradníčka stala exekútorká Reháková – tá, za ktorú teraz Martina Daňa Padrta exprene odsúdil!
Poobede – v hoteli Sheraton exekútori oslavujú 20 rokov Slovenskej kmory exekútorov – vyrážame. Na mieste bol Miroslav Paller (prezident) a Branislav Plško (viceprezident) – bude celé video.
K Ficovi sme dorazili až večer – už spal, tak sme ho len pozdravili cez jeho ľudí a išli preč. Chceme ho živého a zdravého – na súde, ako svedok má väčší význam ako keby bol mŕtvy.
Piatok 15/4
A v piatok – pochovávajú ekonóma Filka. Ked som počul mená ľudí, ktorí tam prišli – vyrážam.
Čo sa týka Filka – bol som v minulosti na neho veľmi kritický, lebo bol poradca Počiatka aj Kažimíra – preto sa mi tvrdenia, že mal spasiť slovensko nezakladali na pravde – ved sám povedal, že musel robiť čo mu prikazovali z hora – a chcel som ho tiež ako svedka na tom súde s Počiatkom (kde mal byť svedkom, či Ppočiatek užíval kokaín). Úprimnú sústrasť rodine, no som veľmi zarazený, že žiadne média sa nezaoberajú otázkou, či pred plavbou nepožil aj on nejaké omamané a psychotropné látky, napr. alkohol, lebo niektorí informátori nám to hlásili – ale nemám to ešte potvrdené z oficiálneho zdroja …, že pil – ved aj na verejných diskusíach si dával pivo a pdobne a aj jeho spolužiak ktorý sa zachárnil pije rád. Vzhľadom k citlivosit a čerstvý pohreb nebudem teraz rozoberať detaily.
No a na pohrebe som chytil všetkých čo utekajú pred novinármi.. Aj ked to bol pohreb tak som musel položiť otzky, lebo inde sa skrývajú ako psi. Mne je tiež nepríjemne to robiť tam ale bol som slušný a pýtal sa len cielených subjektov.. O družici a o škandelá vo finančnej správe.
Sobota 16.4.2016
Robím video – zhrnutie týždňa
Nedeľa 17.4.2016
Rudolf Vaský má 65 rokov! Večer show Takže tak! naživo / live.

Výdavky: Náklady nás vyšli cez 238 eur – väčšinu preprava, ked sa premiestnujeme aby sme sledovali skoru,povaných a klamárskych politikov. Napríklad taký Imrecze bude jeden z mála, ktorý vďaka GINNu povstane pred trestný súd a bude niesť zodpovenosť za svoje zločiny.
Je len otázka času a metódy ako sa to vyšetri. Ďakujem za podporu – ešte tento mesiac môžete posielať dve percentá z daní alebo priamo nás podporiť priamo finančne.
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Bratislava
Subjekty: František Imrecze, Peter Kažimír, Martin Filko, Rudolf Vaský, Peter Plavčan, SOSA, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, vesmír, SOSA, exekútor, exekútori
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia