Týždeň č. 16/2016 – Ako ľudia budú exekuovať exekútorov?!

Zhrnutie mimoriadneho 16. týždňa roku 2016 (trvá od
18.4.2016 do 24.4.2016).
Pondelok 18/4:
Začalo 2. zasadanie Národnej rady. Stretol som poslancov aj Mariána Kotlebu – na neho jediného bol nasadený aj policajt. Následne som stretol aj ďalších dvoch jeho členov – Martina Kotlebu a Milana Mazúreka a pekne ma pozdravili, nie ako Matovičovci a iní, ktorí predo mnou utekali. Matoviča a jeho ľudí som sa pýtal som sa ich na sídlo na Zámockej ulici, lebo Matovič tam sedí a celú kampaň mu zabezpečovali tie firmy – nemá tam označenie stany, iba tých firiem a tiež sa podieľajú na rôznych fondoch a štátnych zákazkach. Aj jeho kandidátky č. 1 – Veroniky Remišovej manžel má špeciáizovanú firmu na Eurofondy, ale to si povieme inokedy..
Na výbore pre bezpečnosť hovoril Robert Kaliňák, že ide zriadit vojensku prokuraturu .. Načo? Veď aj Štefan Harabín hovorí, že len hlupákov robia z občanov.
Utrok 19/4
Streda 20/4
V stredu som podal odpor proti Trestnemu rozkazu, keď som odsúdený za ohováranie exekútorov. Skutková veta (napadnutého rozhodnutia) síce obsahuje viacero faktov, ktoré mal obvinený verejne šíriť , avšak nie je zrejmé, ktoré presne z týchto faktov sú nepravdivé. Všetky fakty, ktoré mal podľa skutkovej vety rozširovať obvinený, považujeme za pravdivé. Ak aj by aj boli niektoré z týchto faktov prezentované s istou mierou zjednodušenia, tak takéto konanie nemohlo byť spôsobilé značnou mierou ohroziť vážnosť u spoluobčanov resp. poškodiť ho v podnikaní. To je ako keby advokat pisal, ze sudca postupoval nezakonne. Alebo zavrime vsetkych, ktori tu hovoria , ze v state vladne konkurzna ci exekutorska mafia. Kritika obvineného v súdenej veci bola priamo zameraná na výkon exekučnej činnosti vykonávanými poškodenými, pričom hrubá urážka verejného činiteľa (ku ktorým patria i poškodení) bola v zmysle záverov Najvyššieho súdu SR generálne dekriminalizovaná.
Sudca Bohuslav Padrta, ktorý 8. Apríla 2016 expresne odsúdil Martina Daňa za ohováranie exekútorov na 1 rok (novinár povedal, že exekútori používajú nezákonné a mafiánske praktiky) – požiadal aj o prerušenie výkonu svojej funkcie a ako sudca končí, lebo je v dôchodkovom veku! smile emoticon Prapodivné potrestanie novinára, ktoré vyvoláva otázky, bude zrejme patriť medzi jeho posledné súdne počiny. Týmto krokom sa aj šikovne vyhol verejnému pojednávaniu, kde by GINN v ťažení proti mafiánskym exekútorským praktikám prišiel podporiť aj ľud! O ohováraní exekútorov bude teda rozhodovať už iný sudca…
Štvrtok 21/4
Vo štvrtok som dostal dva balíky – obsahovali peniaze aj rôzne príslušenstvo na počítač.
Piatok 22/4
V Piatok ďalší balík – roksorové tyče so špeicálnou úpravou. Jedna ľavoseč a druhá pravoseč – s nápisom Zlodej a Podvodník – ako pečiatka na toho, koho ňou udrieme.
Sobota 23.4.2016
Vysielali sme reláciu Takže tak! http://www.takzetak.sk/a/2-17
Nedeľa 24.4.2016
Pellegrini hovoril o vedeckých projektoch a fondoch.

Odkaz exekútorom: Raz sa doba zmení a budú vás exekuovať ľudia

Výdavky: Náklady nás vyšli cez 315 eur – väčšinu preprava, ked sa premiestnujeme aby sme sledovali skoru,povaných a klamárskych politikov.
—-
Ďakujem za podporu – ešte tento mesiac môžete posielať dve percentá z daní alebo priamo nás podporiť priamo finančne.
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Bratislava
Subjekty: Rober Kaliňák, Martin Kotleba, Marián Kotleba, Milan Mazurek, Rudolf Vaský, SOSA, Oĺga Reháková, Bohuslav Padrta, Martin Daňo,
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, vesmír, SOSA, exekútor, exekútori
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia