Týždeň č. 17/2016 – Mladí sa prebúdzajú! Budú zrnčať roxory?

Zhrnutie 17. týždňa roku 2016 (trvá od 25.4.2016 do 1.5.2016). Pondelok 25.4.2016: Zasadala súdna rada – historicky prýv raz mi povolili filmovanie. Určite preto, že si to konečne naštudoivali a videli, že začal konať Ústavný súd na základe mojej sťažnosti. Utorok 26.4.2016: Začal som robiť video zo súdnej rady – pol dňa som prechádzal materiál a rozmýšľa ako to podať – zvolil špeciálny postup, že začneme v strede, prejdeme ku koncu. V ten deň zasadal aj Ústavnoprávny výbor, ktorý mal prešetriť kauzu podvodov DPH pod taktovkou SMERu – poslanci ho zvolali – ale nakoniec sa nekonal, lebo ho neschváilila vačšina, ktorú kontroluje strana SMER – čiže deje sa to – na čo poukazujeme: roky sa nedá nič vyšetriť, lebo vládna strana kontroluje všetky výbory. Dokázali sme to už aj v kauze Vaľová, keď podnikala v čase, kedy už bola verejným funkcionárom. Teraz je to prípad Bašternák. Zákon dáva možnosti, ale v skutončostni je nefunkčný – tzn. je tu len Iluzórna demokracia.
Streda 27.4.2016: Ráno o 4h som dokončil video a utekal na vlak aby som išiel na východ slovenska. Počas jazdy som spublikoval video a celý deń prespal.
Štvrtok 28.4.2016: V Humennom bolo zasadanie Mestského zastupiteľstva. Jana Vaľová (primátorka) neprišla – lebo musela hlasovať v parlamente v Bratislave – koalícia má totiž veľmi mali krehkú väčšinu a báli sa, že by zrejme niekto vypadol – tak kašľala na Humenné. A na čo by tam bola, ked jej schvaľu minimálnu mzdu 405 eur? od ktorej sa odvíja aj mzda mestkých poslancov 🙂 Vaľová sa vyjadrila, že si zaslúži dva platy ale ked ja som sa jej opýtal, že čo bude s platmi poslancov, tak odvrkla, že poslanci nepracujú pre platy ale pre dobro mesta. Ale prečo tak nepracovala ona, ked roky zarábala viac ako premiér – mala plat vyšší ako 7000 EUR/mesačne. Taký istý prípad je Dušan Muňko – šéf sociálnej poisťovne – dnes zarába už iba ako upratovačka 🙂 Tiež je poslancom a šéfom poisťovne a chce už skončiť a za minimálnu mzdu sa mu robiť nechce. Je to mimoriadne bohatý človek ale funkcii sa pustiť doteraz nechcel (privatizér Čedoku / Satur a Casino Slovakia)
Piatok 29.4.2016: Ráno som o 3h už sedel vo vlaku naspäť do Bratislavy. Dorazil som o 10:25 aby som stihol tlačovku o podvodoch DPH, kde František Imrecze a Tibor Gašpar hovorili o ich úspešnej akcii. Mňa nevspustili – lebo jediný by som im vedel položiť zásadné otázky (bude celé video) Je to ako príbeh, keď babku bolel chrbát a lekár jej poradil, aby si kúpila malé topánky, tzn. aby jednu bolesť prehlušila druhou. To je presne to čo sadeje. Aby SMERáci verejnosti zalepili oči a prehlušili svoje podvody – tak sa otvára jedna kauzu po druhej – zrazu sa vyšetruje všetko!
Sobota 30.4.2016: Obec Častá – oslávili sme netradične 1. Máj a zažili rececistický návrat do čias sociaizmu a bola to zábava. Robia to už tretí rok a do Častej nás pozval nás vinár Peter Gáži a syn – PEGAS – za čo mu ďakujeme, vrátane vína čo nám dal.
Nedeľa 1.5.2016: Čítam blog denníkN a prvý článok tam bol, že už sa ani netreba čudovať, že ked politici sú tak arogantní a zahladzujú kauzy ako je aj Bašternáka a podvody DPH – že sa ani nečuduje, že sa u nás už dajú kúpiť roxorové tyče 🙂 Ľudia sa prebádzajú a vidia už iba konečné riešenie. Ľudí chytá totiž beznádej – a nevidia nič na zlepšenie. Vo voľbách ich oklamali – stačilo aby Danko alebo Bugár či Procházka povedali nie Ficovi a banda zlodejov by navždy skončila. (aj ked si myslím, že klamár a zlodej ako matovič by nebol o nič lepší, minimálne by sa tu pohli ľady). To čo ľudia považovali za nereálne už dnes vidia ako možné – veď pozrite video mladého muža, ktorý nám poslal svoje video. Roxory sú memento pre politikov, že raz to rabovanie a bezbrehé kradnutie skončí. Večer sme vysielali show Takže tak!, kde sme to všetko zhrnuli.
A pre nevericich mám odkaz: Usilovaním sa o nemožné človek vždy dosiahol to, čo možné je. Tí ktorí z opatrnosti neurobili viac ako považovali za možné, nikdy neurobili ani jeden krok dopredu. (Michail Alexandrovič Bakunin)
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
——
Osoby: Tibor Gašpar, František Imrecze, Bašternák, Daniel Lipšic, Ondrej Bartko, Ivan Hopta, Jozef Babiak, Jana Vaľová, Peter Gaži, Rudolf Vaský, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, Víno Pegas
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia