Udivená Beatrice a jej chlapci! Keď GINN príde nečakane…

José Manuel Barroso bol 29. Apríla 2014 na Slovensku. Pri tejto príležitosti usporiadal Úrad vlády SR tlačovú konferenciu, kde sa nečakane objavil aj GINN. Keď nás zbadala Ficova hovorkyňa – Beatrice Szabóová – nemohola skryť svoje prekvapenie. Keďže už bolo ale neskoro a nevedeli nás vyhodiť, tak sa nás aspoň pokúsila obmedziť. Politici však odpovedali len na dve vopred schválené otázky a GINN sa nemohol opýtať nič!
Beatrice oslovovala ochrankárov z Úradu pre ochranu ústavných činiteľov pomenovaním „chlapci“. Rovnaké oslovenie použila Soňa Potheová Bullová, ktorá nechala Martina Daňa vyviesť z tlačovky v Národnej rade, keď žiadala aby vypol kameru, keď ju nakrútil ako sedí s kamarátkou na chodbe. Príkaz bol „CHLAPCI“. GINN podal podnet na Najvyšší súd a následne ústavný súd a nenechá sa odradiť od ďalšieho postupu v zmysle hesla: Kvapka prehlbuje kameň nie silou, ale častým padaním.
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
Video a činnosť GINN porporil aj RegioJet / Student Agency
—–
Miesto Úrad vlády SR, 28.4.2015
Osoby: Robert Fico, Maroš Ševčovič, Beatrice Szaboová, Soňa Bullová Potheová, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015