Utečenecká superkampaň SMER-u a koho platí Lipšic? (upútavka)

Slovenskí policajti boli vyslaní na misiu do Maďarska. Policajtov v Bratislave slávnostne vyslal na misiu predseda vlády Robert Fico spolu s ministrom vnútra Robertom Kaliňákom, nechýbal pri nich ani Tibor Gašpar (prezident PZ), Lucia Kurilovská (rektorka akadémie PZ) či Ľubomoír Ábel (viceprezident PZ) – GINN sa na to išiel pozrieť tiež. (celé video z akcie na Akadémii PZ pripravujeme)
Stretli sme tam všetky kľúčové osoby, ktoré pred GINNu neraz odmietajú odpovedať. Len pár dní predtým GINN zverejnil kľúčovú informáciu, že firma, kde pôsobí prominentný advokát Matúš Gémeš (AKMG) a získala kontrakt na 40 miliónov EUR na právne služby Ministerstva vnútra obchoduje so schránkovými firmami, ktoré majú na Slovensku účty. Kaliňák doteraz nezaujal žiadny postoj k týmto pochybným bankovým transakciám a ani dnes, keď sme sa ho na to opýtali – neodpovedal!
Celý článok je tu: http://www.ginn.press/news/schrankove-miliony
—-
Maďarsko-srbskú hranicu v utorok odchádza strážiť 50 policajtov, ktorí vedia po maďarsky či po anglicky. Na hranici budú pôsobiť do 20. novembra, nebudú však aktívne zasahovať, len pomáhať. Policajti idú na hranicu zatiaľ na mesiac. Poľsko vyslalo 70, Česko 50 policajtov, takže spolu s našimi ich bude 170. Ako Fico povedal na brífingu po oficiálnom ceremoniáli, „policajti sú kompletne vybavení technikou, ako aj všetkým, čo potrebujú“. Slovenskí policajti budú v spoločných hliadkach s maďarskou políciou chrániť schengenské hranice, poznamenal. „Padlo rozhodnutie v rámci V4, ktoré absolútne vítam. Takáto spolupráca je dosť nevídaná a dokazuje, že aj V4 ukazuje svoju životaschopnosť,“ povedal premiér. Ako pokračoval, je to podľa neho i reprezentácia Slovenska, no ide najmä o pragmatický príspevok.
—-
Robert Fico má byť svedok na súde , kde je obžalvoaný novinár Martin Daňo z toho, že ohovára ministra Jána Počiatka, že berie drogy. Súd mu ale nevie doručiť zásielku (nepozná adresu Fica) – tak sme sa ho rovno opýtali, či nám nevie svoju adresu povedať
Trestný súd na OS BA III: Poškodený Počiatek vs obžalovaný Daňo sa uskutoční 8.12.2015 Predvolaný svedok je Robert Fico. Súd doteraz nezistil, kde mu môže doručiť predvolanku!
Pozvánka na súd s Počiatkom a Ficom je tu: https://www.facebook.com/events/107035569650911/
—-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
Video a činnosť GINN porporil aj RegioJet / Student Agency.
—-
Osoby: Robert Fico, Robert Kaliňák, Tibor Gašpar, Ľubica Kurilovská, Ján Počiatek, Matúš Gemeš, Martin Daňo
Miesto: Akadémia Policajného zboru Bratislava
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015