V. Jánoš: Katrinec ma kontaktoval predtým! Chystali to… (exkluzívny rozhovor)

Popritom sa však rieši aj čudné zákulisie jeho exmanželky, ktorú zastupuje pofidérna persóna – samozvaný podplukovník Ivan Katrinec. Prezentuje sa ako ochranca týraných žien, ale… ale jeho spôsob života tomu nenasvedčuje ani najmenej.
Celý článok k videu: http://www.ginn.press/news/kauza-janos-rozhovor
————————-
Podporte GINN v hľadaní pravdy: http://www.ginn.press/podpora
Portál GINN zistil, že jej “splnomocnenec” Ivan Katrinec síce tvrdí, že ju zastupuje v dobrom úmysle a zadarmo, ale dobrý úmysel rozhodne nemal, keď skončil na súde za neplatenie výživného na vlastného syna. Sudkyňa navyše konštatovala, že myslí iba na seba, ale na dieťa vôbec. Katrinec dlžil matke chorého syna, ktorý sa narodil keď bol ženatý a mal s vlastnou manželkou dcéru – 1200 eur a bol obžalovaný zo zanedbania povinnej výživy. Tento “súcitný” zástupca pani Jánošovej teda neplatil na vlastné dieťa!
————————-
Iveta Jánošová nám nedvíha telefóny a k otrasným praktikám svojho “splnomocnenca” voči vlastnej rodine teda svoj názor neodprezentovala. A nás mimoriadne zaujíma, aká je skutočná motivácia Ivana Katrinca na zastupovanie exmanželky bývalého politika? Pripomíname, že Vladimír Jánoš sa po obvinení z týrania vzdal poslaneckého mandátu v NR SR aj funkcie okresného predsedu strany SMER v Prievidzi.
“Za záhadných okolností vypovedala zmluvu relevantnému advokátovi a začala spolupracovať správe so spomenutým Katrincom. Kontaktoval ma týždeň pred vypuknutím tejto kauzy a že sa so mnou potrebuje súrne stretnúť a rozprávať sa. Ja som samozrejme nevedel o koho ide a on povedal, nech si pozriem Icocrim. Som netušil, čo to je a nemal som dôvod pozerať, lebo nepovedal, že koná v mene mojej vtedy ešte manželky.”
————————-
Ďalšie články:
Celý článok: [http://www.sme.sk/c/662394/rodina-zije-rok-bez-elektriny.html / Rodina žije rok bez elektriny
Článok: [http://www.ginn.press/news/ivan-katrinec-janosova / Falošný podplukovník zastupujúci exmanželku politika Jánoša neplatil na dieťa!
Čo je ICOCRIM – skupina na FB: https://www.facebook.com/groups/icocrim/
Youtube Playlist: https://www.youtube.com/playlist?list=PLp9yrTBBnwaCL4R128l9TocdFOIMXKj6q
————————-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Kĺúčové osoby: Vladimír Jánoš, Ivan Katrinec, Iveta Jánošová, Jozef Zaťko, Lenka Dale, Jasmína Jánošová
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015