Váhostav v utajení?! Fico prijíma otázky len od vybraných novinárov!

Váhostav nezaplatil ľuďom za ich prácu na štátnych zákazkach, najmä pri výstavbe diaľníc. Uspokojeniu veriteľov sa vyhýba právnou fintou. Róbert Fico v tom cíti politické pozadie a preto zorganizoval tlačovú konferenciu, kde sa k tomu chcel vyjadriť a možno aj sám seba ochrániť. Otázky mal pripravené aj GINN – ten sa tam však nemohol dostať.
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Tlačová konferencia bola zorganizovaná náhle. Dňa 27.3.2015, keď sa GINN dozvedel, že sa koná niekoľko razy kontaktoval Úrad vlády. S hovorkyňou Beatrice Szaboovou sa nám spojiť nepodarilo – až neskôr sme zistili, že telefonické čísla GINN má v mobile blokované. Preto sme využili iné spojenie – avšak keď nás počula, robila sa, že nepočuje a zložila. Ešte predtým sme sa spojili s p. Turičíkovou z Úradu vlády – tá požadovala akreditáciu, ktorá nám však bola zamietnutá a nevie ani odpovedať v akej lehote je možné schváliť akreditáciu okamžite.
————————-
Koho záujmy zastupuje Robert Fico? Prečo nechce prijať otázky
od reportérov GINN?
————————-
Najmä ľudia pracujúci za minimálne mzdy môžu za hospodársky rast Slovenska
Robert Fico • 2008, predseda vlády SR
———————–
Výzva GINN: Veriteľov Váhostavu žiadame, aby nám napísali na info@ginn.press
————————-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Účinkovali: Robert Fico, Beatrice Szabóová, Turičíková, Martin Daňo
Firmy: Váhostav SK a.s.
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, úrad vlády, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015