Voľby 2016 – SMER je jediná alternatíva pre Slovensko!

Parlamentné voľby 2016 sa konali 5. Marca na celom Slovensku. Slováci dúfali v zmenu, no nezmenilo sa nič! Naďalej nám vládne strana SMER. Robert Fico zostavil koaliciu v zoskupení SMER-SD, SNS, MOST-HID a Sieť. Jeho vláda je vraj jediná alternatíva pre Slovensko.
Vo videu uvidíte, ako bol voliť Martin Daňo odvolil vo volebnej miestnosti v Bratislave – tej istej,kde v roku 2013 prvý raz vhodil hlas v prezidentských voľbách a ukázal, že volebný zákon ma diery. Národná kriminálna agentúra následne všetkých členov volebnej komisie previezdla na políciu a vypočúvala celú noc. Martin Daňo bol obvinený, no neskôr bol obvinení zbavený, lebo jeho akt pomohol zlepšeniu volebného systému na Slovensku a konal vo verejnom záujme. Spomenuli sme si aj na Soňu Bullovú Potehovú, ktorá sa sa stala šéfkou úradu pre ochranu osobných údajov.
Vo volebnej miestnosti je vraj zakázané nakrúcať – ale nie je to pravda. Nakrúcať sa môže – veď aj počas dňa bolo zverejnených stovky záberov z volebných miestností.
——
Je SMER jediná alterantíva pre Slovensko? Neexistuje nič iné? alebo skôr platí výrok Svätého Agustína (alžírsky teológ a filozof, * 354 – † 430): Boha zapiera iba ten, komu záleží na tom, aby neexistoval.
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Volebná miestnosť Škarnilcova ul., Bratislava
Osoby: Robert Fico, Radoslav Prochádzak, Andrej Danko, Béla Bugár, Martin Daňo, Rudolf Vaský, Soňa Bullová Potehová,
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, podvod, zlodeji, korupcia, existencia, neexistencia, existovať, neexistovať
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia