Voľby majú diery a píšu sa ručne! Voliť môže každý aj tri razy.

Ešte aj v roku 2014 sa voľby stále evidujú ručne?! Prinútili nás však podávať elektronické daňové výkazy, máme čipové občianske preukazy, biometrické pasy a dokonca „skvelý projekt“ bločkovej lotérie. Ročne vynakladáme milióny EUR na zbytočné informačné systémy… Prečo nevolíme čipovou kartou, elektronickým kľúčom alebo nie sú voliči evidovaní centrálne tak, aby sa už v súčasnosti dalo zabrániť násobnému hlasovaniu. Ako prebiehali voľby posledných 24 rokov?! Môže táto volebná diera ohroziť volebné výsledky? Bude trestne stíhaný novinár alebo tí, ktorí tento pochybný volebný systém zaviedli?
Ďakujeme, že sledujete a podporujete www.ginn.pro/podpora
——————————
Každý občan s trvalým pobytom na Slovensku môže mať jeden platný občiansky preukaz a dva platné cestovné pasy. Najprv zahlasujete vo svojom volebnom okrsku v mieste trvalého bydliska. Druhý raz pôjdete hlasovať do iného okrsku, kde vás nepoznajú, s Vašim prvým platným pasom. Stačí povedať, že máte trvalý pobyt mimo Slovenska – pravdivosť vášho tvrdenia nikto to neskúma a okamžite sú Vám vydané volebné lístky. Odvolíte a následne navštívite iný volebný okrskom, znova tam kde vás nepoznajú, a s druhým platným cestovným pasom máte možnosť hlasovať za prezidenta tretí raz. Znova s tvrdením, že pobyt máte mimo Slovenska. Znova sú vydané volebné lístky a hlasujete.
——————————
Za zverejnenie videa čelí Martin Daňo trestnému stíhaniu vo veci podozrenia zo spáchania dvoch trestných činov — marenie priebehu volieb a referenda a poškodzovanie cudzích práv. Potvrdil to dnes na tlačovej konferencii Ústrednej volebnej komisie (ÚVK) v Bratislave policajný viceprezident Ľubomír Ábel. Za spomínané trestné činy môže ísť ich páchateľ aj do väzenia. Vecou sa zaoberá elitná policajná jednotka Národná kriminálna agentúra (NAKA).
——————————
GINN pre účely investigatívnej činnosti zahlasoval len 2 razy a práve spracováva podnet na volebnú komisiu.
Hlas č. 1: Volebná miestnosť Škarniclova 1, Bratislava
Hlas č. 2: Volebná miestnosť Vranovská 4, Bratislava
——————————
Všimli ste si nejednotnosť označovania v pase?
Pas č. 1 – zaznačené ručne na poslednú stranu v pase
Pas č. 2 – opečiatkovaná vnútorná strana pasu
——————————
Prvé kolo prezidentských volieb: Bratislava, 15.3.2014
Produkcia: GINN, Martin Daňo, 2014
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, Prezident, 2013, 2014, Fraud,
Kamera: Panasonic XH-A100, Canon VIXIA HF100