Výpalník Ivan Katrinec?! Nezmyselné tlačovky pokračujú a polícia stále nekoná!

V utorok 13. Decembra 2016 sa uskutočnila ďalšia podivná tlačová konferencia, ktorú zorganizoval falošný plukovník ICOCRIM – Ivan Katrinec. Témou bol Andrej Danko a jeho údajné násilnícke sklony k ženám. Deň predtým Katrinec avizoval, že na tlačovke zverejní celú nahrávku, z ktorej nejasný kúsok sa už dostal na internet. Nahrávku však nezverejnil – vraj ju ešte nemá! Najlepšie otázky mu počas tlačovky kládol Peter Bielik z TA3 a Martin Daňo z GINN. Záhadné je, prečo sa iba malá časť z týchto diskusií dostala na obrazovky médií, ktoré tam boli prítomné. Už niekoľko razy sa ukázalo, že ICOCRIM, Katrinec a Zaťko organizujú tlačovky s jediným učelom – dosiahnutia osobného prospechu, peńazí a to buď tak, že im niekto za účelovú tlačovku zaplatí alebo im akoby formu výpalného poskytne sám dotknutý subjekt. Za roky, čo tu ICOCRIM straší je všetko len v štádiu dohadov bez konkrétnych faktov či výsledkov. Na tlačovku Katrinec dokonca povolal dve gorily, ktoré mali za úlohu vyviesť Martina Daňa pred tlačovkou von a deň predtým obdržal aj vyhrážky násilím, keď sa tam objaví. Museli sme privolať aj políciu.
—-
Popis z Markizy: http://www.tvnoviny.sk/domace/1851222_ivan-katrinec-predstupil-pred-novinarov-video-s-dankom-vraj-nema
Kontroverzný Ivan Katrinec podal dnes na Generálnu prokuratúru SR podnet vo veci údajného násilia, ktorého sa mal dopustiť predseda Národnej rady SR Andrej Danko voči svojej bývalej priateľke Alexandre J. Informoval o tom dnes na tlačovej konferencii v Bratislave.
Incident sa mal podľa Katrinca odohrať 8. mája 2015 v bratislavskom podniku LeClub a následne aj vonku na Hviezdoslavovom námestí pred hotelom Carlton.
Katrinec uviedol, že prokuratúre posunul informácie, ktoré mu „pristáli na stole“. Okrem iného aj o svedkoch incidentu. „Myslím, že prokurátor má dostatok informácií na to, aby ich predvolal a vypočul,“ objasnil. Medializované video, ktoré má zachytávať udalosť, prokuratúra nedostala, Katrinec ho nezverejnil ani na tlačovej konferencii. Vyhlásil, že ho nemá, videl ho však. Nevylúčil, že sa v blízkom období objaví.
Katrinec prehral a poskytol novinárom nahrávku muža s cudzím prízvukom, ktorý mal byť nepriamym svedkom incidentu. Priznal, že ide o nelegálne zhotovenú nahrávku, ktorú však zhotovil niekto iný. Zároveň uviedol, že má poznatky o tom, že sa Danko dopustil násilia aj voči ďalším ženám. Tie prokuratúre neoznámil. Vraj si ich najprv potrebuje zosumarizovať.
Predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko oznámil, že podá po návrate z pracovnej cesty na Cypre trestné oznámenie na lídra OĽaNO-NOVA Igora Matoviča a Ivana Katrinca. Podľa Danka poškodzujú jeho meno. Katrinec i Matovič na Facebooku Danka obvinili z toho, že „vlani v máji zbil na ulici svoju priateľku“.
Ivan Katrinec je spájaný so zvláštnym občianskym združením ICOCRIM, ktoré sa javí ako policajná organizácia. Členovia si sami udeľujú hodnosti, samotný Katrinec hovorí o sebe, že je podplukovník. V policajnom zbore, ale ani v ozbrojených silách však nikdy nepôsobil. V minulosti zastupoval pred médiami exmanželku Vladimíra Jánoša Ivetu Jánošovú v kauze domáceho násilia. Predtým sa zviditeľnil upozornením na kauzu s eurofondami.
——
Organizácia ICOCRIM bola v roku 2014 zakázana v Rusku pre výpalnictvo a iný organizovaný zločin. Trestná činnosť však siaha až na Slovensko. Osoby s vymyslenými policajnými hodnosťami
generál plukovník Jozef Zaťko a plukovník Ivan Katrinec
naďalej ohrozujú občanov Slovenskej republiky.Minister Kaliňák ich trestnú činnosť prehliada
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Dom novinárov / Slovenský syndikát novinárov
Osoby: Ivan Katrinec, Jozef Zaťko, Rastislav Striško, Anton Adamčík,Peter Bielik, Andrej Danko, Rastislav Kavický, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia