Zajtra príďte pozdraviť D. Švecovú! Husákov syn už poslal na GINN exekútora!

Zajtra príďte pozdraviť D. Švecovú! Husákov syn už poslal na GINN exekútora!

Zajtra, vo štvrtok 13. Apríla 2017 sa na Okresnom súde Bratislava I uskutoční súd, zn. 18Cpr/2/2016 vo veci Mária Tomeková vs Najvyšší súd SR, kde bude vypovedať hlavný svedok – JUDr. Daniela Švecová – predsedníčka NS osobne a vy môžete byť pri tom!
Podporte GINN v akciách, ktoré nemajú na Slovensku páru http://www.ginn.press/podpora
Švecová totiž podivným spôsobom prepúšťa jedného zamestnanca za druhým a nahrádza ich ľuďmi, ktorí zrejme pochádzajú z prostredia okolo Roberta Kaliňáka. Teraz musí na súde vysvetľovať, prečo tak robí a ako ľudí z Najvyššieho súdu prepušťa. Už minule sa dokázalo, že sa tam zrejme húfne falšujú listiny.
Bývalá zamestnankyňa Najvyššieho súdu žaluje vedenie Najvyššieho súdu a jej predsedníčku Danielu Švecovú o určenie neplatnosti skončenia pracovného pomeru. Posledný súd sa konal v utorok 27.2.2017 a medzi predvolanými svedkami bol Štefan Harabin (bývalý predseda NS) a Daniela Švecová (súčasná predsedíčka NS). Konanie vedie sudkyńa Zuzana Hlistová. Harabin sa na súd dostavil, ale Daniela Švecová nie – ona sa súdom vyhýba systematicky a neplní si ani svoje základné občianske či úradné povinnosti. Súdu včas nedoručila ani podklady, ktoré od nej žiadal a preto si vyslúžila pokutu vo výke 100 EUR!
Tu je video z 27.2. https://www.youtube.com/watch?v=d1IaNRifjfw
Súd 13.4.2017 začína o 9h – môžete prísť predtým alebo aj počas pojednávnia – je verejné. Minule sa Švecová nezúčastnila, za čo zinkasovala historicky prvú pokutu vo výške 100 EUR. Ako dôvod neprítomnosti uviedla, že ide na súdnu radu – tam však nebola a už sa pracuje na jej disciplinárnom stíhaní. Teraz však už prisľúbila, že určite príde a sľúbil to na svoju česť aj jej právny zástupca. Ak teda chcete vidieť na vlastné oči najmenej právne vzdelanú osobu na čele justície – príďte sa pozrieť – bude tam aj Martin Daňo, GINN a ďalší skalní fanúšikovia. Svojou prítomnosťou zarazíme ďalší klin do pomyselnej rakvy pani Švecovej, ktorá sa na takéto pojednávania zrejme posilňuje pomocnými látkami.
Tu je celý článok: https://dennikn.sk/698303/sefka-najvyssieho-sudu-neprisla-na-sud-jej-ospravedlnenie-opakovane-nesedi/
Novinky máme aj ohĺadom Husákovho syna – Jána Čarnogurského, ktorý už má okrem expresného 42-stranového rozhodnutia proti GINN najatého aj exekútora, ktorý nás má prinútiť vymazať sporné video o otázke pôvodu stále aktívneho politika. Súd sa nezaberal obsahom, ale za 6 dní dokázal rozhodnúť o tom, ako by sa mohli naše vzťahy upraviť – výmazom videa – inak zakročí exekútor, pričom ani Čarnogurského nezaviazal podať žalobu na ochranu osobnosti proti nám. Exekútor teraz môže opakovane ukladať pokuty M: Daňovi, R. Vaskému a vydavateľstvu GINN.PRESS opakove až do výšky 30 tis. EUR. Príjem z pokuty je však príjem štátneho rozpočtu – súdu – a na jej vymáhanie bude musieť príst zrejme ďalší exekútor. Takže dvaja exekútori, dlh 30 tis EUR a to ešte sa ani nezačal súd 🙂 to bude ešte zaujímave.. veď uvidíme, tešíme sa na syna doktora Huáska.
Tu je plánovaný event na 13/4 na FB – prihláste sa alebo rovno príďte: https://www.facebook.com/events/1076804192420458/
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Daniela Švecová, Beáta Bizoňová, Ján Čarnogurský, Mária Tomeková, Štefan Harabin, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia