Zlynčovaná sudkyňa, opitá justícia, koniec Bajánkovej, EEI a psychológ pre Halvoňovú?!

Súhrn udalostí posledných dní a čo pripravujeme na zverejnenie. Dnes dokončujeme video zo súdu s Počiatkom a Ficom v kauze drogovej aféry Počiatka. Finalizujeme materiál, aby video bola aj pomôckou pre ďalších, ktorí sú trestne stíhaní, pre študentov práva aj samostných sudcov, ktorí neustále robia chyby.
Ďalej pripravujeme video z disciplinárneho súdu so Štefanom Harabinom (25.1.2017) a dokončujeme aj niekoľko dielov sieriálu z kauzy parkovacej spoločnosti EEI Košice – tam ešte stále sa vedie vyšetrovanie.
Dňa 30.1.2017 sa konala aj súdna rada – kde zrejme podgurážená Bajánková zase predviedla čosi nevídané a obmedzovala nakrúcanie mladých adeptov na sudcov a hrubom tak obmedzovala právo verejnosti na prístup k informáciam. Nás názor je, že pije, lebo sa tam strácajú fľaše. Alkohol medzi sudcami sa začína šíriť rýchlo. Z pitia alkoholu bola usvedčená sudkyňa Iveta Halvoňová aj podpredseda súdu OSBA3 – Roman Fitt. Medzi opilami je aj Juraj Kliment (rodným menom Koza), ktorého nominoval Richard Sulík zo SaS na posť šéfa NBU. Až neskôr sa ukázalo, že šoféroval pod vplyvom a kandidatúru stihali. Ďalší sudca bol Varga – tomu zrušil Harabin rozsudok a súčasne vyriekol názor že opilec nemôže súdiť. Za tento názor si Štefan Harabin vyslúžil disciplinárne stíhanie
Celý článok o opitých sudcoch a alkohole na súde vyšiel aj Týždenníku Plus7 dní tu: http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/o-sudcoch-vinku.html (autor: Jana Šimíčková)
Stretol som aj synovca / vnuka Jána Čarnogurského. Najprv, že sa odfotíme a potóm mi hovorí, viete kto som? – Čarnogurský najmladší. A povedal kritiku na kauzu okolo Jana Ćarnogurského, že čo ak na neho teraz budu ukazovať palcom, že aj on je z tej rodiny čo okrádala židov. Hovoril som s nim možno minútu ale zapôsoboil na mňa ako veĺmi slušný a dobre vychovaný chalapec a nemôže za to , že jeho dedo, či strýko je spájaný s temnou minulosťou. Na druhej strane tutreba ukázať zásadný moment a to, že ak niekto pácha nečisté veci má myslieť na to, že raz príde doba, že sa to zmení a bude niesť zodpovednosť a že svojim konaním ohrozuje nielen seba ale aj svojich potokkov, ktorých má alebo raz bude mať.
V súčanosti je taký prípad František Imrecze, či Václav Mika a ďalší.. Veď pozrite ako Imrecze čušal, keď som na to opýtal, že do akého sveta chce aby jeho dcera vyrastala. Tak ako je najmladší Čarnogurský nevinný – tak isto bola aj moja matka nevinná, keď ju štátna správa začala likvidovať za to, že som začal robiť – za to čo robím doteraz ak vidíte, čo ešte bude raz kruto zúčtované, tak ako budú zúčtované tisícky nevinných ľudských osudov za omyly skorumpovaných politikov, ktorých sme zvolili.
A ešte dobrá správa, bol som na súde v kauze Ľuboš Tiefenbach a znalec, ktorý v jeho veci vypracoval znalecký posudok súhlasil, že nám ukáže jeho postupy a spraví jeden posudok aj na sudkyňu Halvoňovú 🙂 ak sa nám ju ale podarí k nemu priniesť.
Tak to je všetko a ideme ďalej v boji za lepšiu občiansku spoločnosť.
—-
Človek, ktorý obmedzoval filmovanie je Súdnej rady tak, že sa postavil pred kameru, je právnik Súdnej rady a je z hnutia KDH, pochádza s Prešova – volá sa Radovan Gondžúr.
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Najvyšší súd SR, Okresný súd Bratislava III
Osoby: Iveta Halvoňová, Roman Fitt, Richard Sulík, Juraj Kliment, Daniela Švecová, Zuzana Ďurišová, Štefan Harabin, Andrej Kiska, Andrea Dubová, Ivan Čarnogurský, Ján Čarnogurský, Jana Šimíčková, Rudolf Vaský, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia