Zrušili obvinenie za marenie volieb. Média mlčia! Kto očistí meno novinára?

Novinár Martin Daňo poukázal na obrovské medzery vo volebnom zákone. Bez toho, aby rozhodoval súd, si za to vyslúžil pomenovanie „podvodník“.
Ďakujeme, že podporujete GINN www.ginn.pro/podpora
Správy o škandalóznom spôsobe volieb obleteli celé Slovensko. Vyšetrovateľka PZ Národnej kriminálnej agentúry vzniesla proti noviárovi iba po dňoch obvinenie za marenie prípravy a priebehu volieb a referenda a porušovanie cudzích práv.
Obvinenie bolo zrušené rýchlo a to po 5 dňoch – dňa 24.3.2014. Zatiaľčo o hrozbe väzenia informovali všetky média, o zrušení obvinenia len sotva nájdete zmienku. Média o tom neinformujú – mlčia! Kto teraz očistí meno Martina Daňa?
—————–
Celé obvinenie jetu: http://www.ginn.pro/news/volby-policia-obvinila-novinara
Video o voľbe prezidenta je tu: https://www.youtube.com/watch?v=ae-YlptdV94
—————–
Mimoriadna správa: Martin Daňo sa v roku 2014 rozhodol kandidovať ako prvý nezávislý kandidát do volieb do Európskeho parlamentu pod hlavičkou strány Právo a spravodlivosť (číslo 20)
Zákon mu neumožňuje kandidovať samostatne.
—————–
Oficiálne stanovisko Martina Daňa ku kandidatúre do EP: Každý bez ohľadu na vzdelanie alebo povolanie má právo kandidovať do Európskeho parlamentu, alebo iným spôsobom sa podieľať na správe veci verejných. Kandidujem ako nezávislý kandidát a nie som člen strany Právo a spravodlivosť a ani sa žiadnym spôsobom nepodieľam na jej riadení. Súčasná právna úprava mi nedovoľuje kandidovať samému, ale len v rámci politickej strany a preto kandidujem ako nezávislý kandidát na kandidátke strany, ktorá mi to ako jediná umožnila. Budem sa snažiť presadzovať taký systém, aby v budúcnosti mali možnosť kandidovaťdo Európskeho parlamentu aj nezávislí kandidáti a nie len politickí nominanti – tak, aby sa posilnila občianska spoločnosť.
—————–
Nikdy som nemyslel na to, aby som písal pre povesť a poctu. Čo mám na srdci, musí von – a preto píšem. Ludwig van Beethoven
nemecký skladateľ, * 1770 — † 1827
—————–